رفتن به بالا
  • Monday - 7 December 2015 - 19:27
  • کد خبر : ۳۲۸۷۸
123

لینک کوتاه:

فوت 1 نفر در شهرستان بردسیر بر اثر آنفولانزا

“جواد صادقی” فرماندار بردسیر  گفت: در این شهرستان 1 نفر بر اثر ابتلا به ویروس آنفلوآنزا فوت کرده‌اند و هم اکنون نیز 20 نفر بستری هستند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز ،”محمدعلی توحیدی” فرماندار شهرستان کرمان صبح امروز دوشنبه 16 آذرماه 94 در جلسه فوق‌العاده ستاد مدیریت بحران با موضوع پیشگیری و مقابله با آنفلوآنزایH1N1 اظهار کرد: تمامی توصیه‌های بهداشتی و اطلاع‌رسانی‌ها در مورد این بیماری در مکان‌های عمومی انجام شده است.

وی افزود: تمامی تلاش خود را جهت پیشگیری به کار بسته‌ایم ضمن اینکه برای همکاری در اجرای موارد پیشگیری که از سوی ستاد بحران اعلام می‌شود، نیز آمادگی داریم.

همچنین “جواد صادقی” فرماندار بردسیر نیز در این جلسه گفت: در این شهرستان 1 نفر بر اثر ابتلا به ویروس آنفلوآنزا فوت کرده‌اند و هم اکنون نیز 20 نفر بستری هستند.

وی بیان کرد: وضعیت عمومی بیماران بستری شده در بردسیر مطلوب است و  جلسات توجیهی و مراقبتی نیز برای زنان باردار برگزار و بر استفاده از داروهای مورد نیاز تاکید شده است ضمن اینکه برای جلوگیری از گسترش بیماری، ساعت ملاقات بیمارستان‌ها را کاهش داده‌ایم.

سپس”رضا اشک” فرماندار شهرستان بم با اشاره به اینکه تاکنون در رابطه با بیماری آنفلوآنزا 33 نفر به دو بیمارستان بم مراجعه کرده‌اند اظهار کرد: هم اکنون نیز 10 نفر در بیمارستان‌های بم بستری هستند و دو نفر نیزجان خود را از دست داده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ویروس آنفلوآنزا تحت کنترل است افزود: با توجه به اینکه بیمارستان‌های بم، شهرستان‌های شرقی استان را پوشش می‌دهند اگر تعداد بیماران بیشتر شود با کمبود تخت مواجه خواهیم شد.

“حمید ملانوری” فرماندار رفسنجان هم در این نشست اظهار کرد: چهار نفر در این شهرستان بر اثر ابتلا به آنفلوآنزا فوت کرده‌اند ضمن اینکه از دوم آذر ماه جاری دیگرهیچ مورد فوتی را شاهد نبوده‌ایم.

وی با بیان اینکه بیماری آنفلوآنزا در رفسنجان تحت کنترل است، تصریح کرد: در حوزه پیشگیری اقدامات خوبی انجام شده است و 80 تخت بیمارستانی را به این موضوع اختصاص داده‌ایم.

فرماندار رفسنجان یادآور شد: هم اکنون 12 مرد، 15 زن و 17 کودک مشکوک به بیماری آنفلوآنزا در رفسنجان بستری می‌باشند از این رو اطلاعاتی که در مورد تعداد مبتلایان و فوتی‌های آنفلوآنزا در فضای مجازی پخش می‌شود، غیر کارشناسی و دروغ است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه