رفتن به بالا
  • Sunday - 13 December 2015 - 18:43
  • کد خبر : ۳۲۹۲۹
fetneh

لینک کوتاه:

ما همه اهل نه دی هستیم مسئولان شما به کدامین راه می روید

در میان جوانان، در مناسبتهای مختلف ، در لباس های مسئولیت های مختلف در شهرهای کشور حضور پیدا می کنندو به تبلیغ و تحریک می پردازند، القای تفکرات سیاسی ضد انقلابی ، ضد ولایت مداری ، بهره جستن از کشور و هیجانات دانشجویان

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از آرمان کرمان ، قضاوت زمانی سخت و دشوار به نظر می رسد که آنچه ما را در انتخاب حکم کمک می کند  وجود نداشته باشد، نبود اسناد کافی ، نبود حوادث قابل رویت ، نبود شاهدان کافی ….

فتنه ۸۸ با همه ی ترفندها و نقشه های طراحان داخلی و خارجی اش ،نه تنها به آن مسیر موفقیتی که مد نظر سران و صاحبان آن بود منتهی نشد، بلکه نقاط ضعف بسیاری را از سوی آنها به جای گذاشت  و آنان را وادار به دست و پا زدنی کرد که پرونده ی جرائم آن ما را به همراه اسناد و شاهدان و مدارک گوشه و کنار بسیاری به دادگاه قضاوت همگان تحویل داد. نه تنها عوام فریب خورده که خواص و وابستگان آن ها را هم وادار به ابزار و بروز نیات درونی شان کرد.

امام و انقلاب در معنای واقعی اش محک بسیار خوبی برای تمام کسانی شد که دم از این دو زدند در حالی که سنگینی تبر بر دوششان احساس می شد، تبرهایی که ازآغازجریان فتنه جال به مال و ناموس و شخصیت و حیثیت مردم را نشانی گرفتند و فرود آمدند، اگر چه آسیب های بسیاری وارد کردند، اما ما سپاسگذار خداوندی هستیم که خیر الماکرین است . این قوم آنچنان که از اخبار این سو و آن سو و از حضور مستقیم و غیر مستقیم سران و غیر سرانشان مشخص است هنوز که طعم حقیقی حصر و مجازات را نکشیده و نچشیدند ، دم از آزادی و فراهم سازی بستر دوباره فعالیت می زنند.

تمام کسانی که هنوز نفهمیده اند که متصل و منتسب به چه جناح و گروه و تفکر سیاسی هستند، با گرداب گندیده ی جریان فتنه به سمت مقاصد شان حرکت می کنند. در میان جوانان، در مناسبتهای مختلف ، در  لباس های مسئولیت های مختلف در شهرهای کشور حضور پیدا می کنندو به تبلیغ و تحریک می پردازند، القای تفکرات سیاسی ضد انقلابی ، ضد ولایت مداری ، بهره جستن از کشور و هیجانات دانشجویان در مسیر سیاستهای فتنه گری ضرب و شتم کسانی که مهر مخالف فتنه و مدافع نظام بر پیشانی دارند، بی حرمتی و نادیده گرفتن حق مسلم مخالفانشان ، …. گوشه ای از چراغی است که به راحتی و به خاطر امید بستن به تدابیر آزادی ، از سوی فتنه گران در جامعه  رخ می دهد .

در مقابل این گروه که این چنین گستاخانه به فعالیت های مد نظر پسان فتنه دامن می زنند و همایش ها می گیرند و به کلامشان استناد می کنند و حتی نامه از سویشان قرائت می کنند ودیگر نمی توان نامشان را غافل و جاهل گذاشت، گروه عظیمی هستند که از روز نه دی عزم شان جزم تر شد ، اعتقاد به ولایت فقیه که رکن اساسی جامعه بود ، از قلب هایشان به تمام وجودشان سرایت کرد و امروز پشت سر ولی  فقیه زمان تمام قد و با تمام وجود ایستاده اند و ذره ای تردید هم از صحت راه و اعتقادشان ندارند و برای حفظ نظام و انقلاب ، مطابق با سیاستهای مقام معظم رهبری تمام همت خود را به کار بسته و امید دشمنان را به یاس مبدل می سازند و این حکایت ضرباتی است که هر چه بر آهن وارد می شود آهن را محکم تر و قوی می کنند، آسیب های فتنه ، چشمان همه را باز کرد و همه ی این حوادث کمک خواهد کرد تا قضاوت عادلانه و آسانتر انجام گیرد.

فتنه گران و حامیان آن ها حتی اگر به اندازه ی نقل کلامی در حمایت و تایید آن ها مقصر باشند، نه حامی امام هستند و نه حافظ انقلاب ، بلکه به صراحت دشمنان نظام تلقی می شوند و همه ی ما ولایتمداران معتقدیم که ایران اسلامی که میراث دار خون شهداء است جایی برای عرض اندام معاندان ندارد و ما در مقابل دشمنان ذره ای کوتاه نخواهیم آمد. فتنه ۸۸ خط قرمز انقلاب  ماست و مدافعان آن ، معاندان نظام محسوب می شوند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه