رفتن به بالا
  • Wednesday - 23 December 2015 - 15:32
  • کد خبر : ۳۳۰۶۸
9 day

لینک کوتاه:

مراسم ویژه 9 دی مقابل حسینیه ثارالله کرمان برگزار می‌شود

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: مراسم ویژه 9 دی در کرمان از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح در مقابل حسینیه ثارالله کرمان همراه با سخنرانی حجت‌الاسلام طیبی‌فر فرمانده تیپ امام صادق (ع) سپاه برگزار می‌شود.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزارنیوز به نقل از فارس از کرمان، مهدی صدفی صبح امروز در نشست خبری حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اظهار داشت: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان انقلاب و نظام با توطئه‌ها و ترفندهای مختلف در صدد براندازی نظام بوده و هستند.

وی بیان داشت: در هر مقطعی با طرق مختلف از جمله اختلافات قومی و مذهبی، بمب‌گذاری، جنگ تحمیلی، جنگ نرم و شایعات برای براندازی نظام فعالیت داشتند.
صدفی افزود: جنگ نرم و به ویژه فتنه 88 یکی از ترفندهای دشمن بود که دشمنان نظام با همکاری ایادی داخلی خود و با برنامه‌ریزی‌های چند ساله در راستای براندازی نظام تلاش می‌کردند.

مسئول ستاد بزرگداشت 9 دی در استان کرمان گفت: هفتم دی‌ماه 88 در روز عاشورا با ایجاد بلوا در سطح جامعه به ویژه تهران و آتش کشیدن اموال عمومی و خیمه‌های حسینی در راستای مخالفت با باورها و اعتقادات دینی و مذهبی مردم بر آمدند.

وی ادامه داد: فتنه 88 را به عنوان یک چالش داخلی نام می‌برند، اما هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی بود، اما مردم بصیر ایران در 9 دی ماه به میدان آمده و با حضور در راهپیمایی باشکوه و خودجوش مردمی تمام ترفندهای آنان را نقش بر آب کردند.

صدفی با اشاره به اینکه 9 دی پیام‌هایی را به همراه داشته‌است، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین پیام 9 دی، پایبندی همیشگی به ارزش‌های دینی و انقلابی بود.

وی ادامه داد: نفی سلطه زورگویان و زیاده‌خواهان در این روز، پیروی از امام شهیدان برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های نظام، اعتقاد راسخ به ولایت فقیه، وفاداری مردم به نظام جمهوری اسلامی از دیگر پیام‌های 9 دی بود.
صدفی بیان داشت: 9 دی دستاوردهای داخلی و خارجی به همراه داشت که از آن جمله می‌توان به انسجام بیشتر مردم به نظام انزوای سیاسی و مردمی جریان فتنه، آشکار شدن نقش نیروهای مدافع نظام در بعد داخلی اشاره کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: از دستاوردهای خارجی 9 دی نیز می‌توان به اذعان غرب به قدرت نظام جمهوری اسلامی، حفظ استقلال سیاسی، تحرک‌بخشی به بیداری اسلامی، حمایت ملی از حکومت‌های مردمی اشاره داشت.

وی بیان داشت: مراسم ویژه 9 دی در کرمان از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح در مقابل حسینیه ثارالله کرمان همراه با سخنرانی حجت‌الاسلام طیبی‌فر فرمانده تیپ امام صادق (ع) سپاه برگزار می‌شود.

صدفی افزود: سایر دانشگاه و نهادها نیز ویژه‌برنامه 9 دی را برگزار می‌کنند و شهرستان‌ها و بخش‌های مختلف با تشکیل ستاد بزرگداشت 9 دی به این تبیین این روز می‌پردازند.

وی عنوان کرد: مسابقه کتابخوانی با عنوان «بصیرت و استقامت»، مسابقات ورزشی با عنوان جام 9 دی، مسابقات فرهنگی و هنری، نمایشگاه جنگ نرم در محل مساجد، نشست‌های تبیینی ویژه دانش‌آموزان از برنامه‌های این روز است.

صدفی ادامه داد: ویژه‌برنامه 9 دی در بقاع متبرکه در سطح استان کرمان نیز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/80017/ک30/ث3001

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه