رفتن به بالا
  • Sunday - 27 December 2015 - 14:05
  • کد خبر : ۳۳۱۳۰
malek gasemi

لینک کوتاه:

مردم در روز 9 دی پشت نامبارک فتنه را برخاک مالیدند

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،ضمن دعوت از عموم مردم بردسیر جهت شرکت در مراسم گرامیداشت این روز در 9دی گفت: مردم در این روز تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را برخاک مالیدند.واین روز مظهر ولایت پذیری جامعه است که سند اقتدار ومردمی بودن نظام اسلامی است.

به گزارش هزار نیوز ؛

رییس شورای تبلیغات بردسیر در گفتگو با هزار نیوز  ضمن اشاره به انتخابات سال دهم ریاست جمهوری وحوادث آن گفت:نهم دی ماه 88،خداوند یدبیضای قدرت خودرابه یاری جبهه حق رساندوحق رابرسرباطل کوبید.حرمت شکنی بی محابای ارزشهای مقدس مردم در عاشورای سال88 توسط فتنه گران علاوه برنشان دادن ماهیت انحرافی این جریان باعث شد خشم مردم به جوش بیاید تا حماسه تاریخی ملت ایران در نهم دی سرمنشا بسیاری از تحولات پسینی قرار بگیرد.
ملک قاسمی ،حماسه تاریخ ساز نهم دی را نقطه عطفی در فرسایش فرماسیون کاذبی که اپوزیسیون داخل وخارج از کشور بعد از انتخابات شکل داده بودند معرفی کرد وعنوان کرد؛پس از راهپیمایی و استمرار آن در حماسه22بهمن همان سال لایه های منفعل جریان سبز،بسیج ناپذیرتر شد و لایه های اصولگرای منفعل فعالتر وقابل بسیج تر شدند.
وی افزود:در 9دی کسی برای حمایت از دولت وشخص احمدی نژاد وارد میدان نشد در دست هیچکس تصویری از شخص رییس جمهوری نبود بلکه اینبار خروششان فقط وخالصانه برای دفاع از هویت نظام جمهوری اسلامی ودفاع از ولایت فقیه بود. شعارهای این روز ،شعارهای همیشگی وکلیشه ای نبود.شعارهای جدیدی که از پیوند عشق به ولایت،عاشورا وانقلاب ونفرت از دشمنان حریم ولایت به دست امده بود.

ملک قاسمی تصریح کرد: نکته ای که نهم دی را متمایز می کند،حضور میلیونی مردم ونمایش اعتماد به نظام در اوج فضاسازی دشمنان داخلی وخارجی بود واگر بخواهیم اهداف مردم برای حضور در حماسه نهم دی را برشماریم ،اعتراض به خواص بی بصیرت،جزو اهداف اصلی مردم بود.
وی ادامه داد:در نهم دی ماه بار دیگر ملت ایران تاریخ ساز شد ونشان دادکه محکوم به تکرار در تاریخ نیست.ملت ایران ثابت کرد که قدرشناس نعمت ولایت هست.وجهانیان به عینه دیدند که مردم وحکومت در ایران اسلامی در نهم دی نفسی تازه کرد. ملت ایران باحضور تاریخی خود نشان داد که به مراتب از نخبگان جامعه جلوتر هستند واجازه نمی دهند که میراث خون صدها هزار شهید زیر چکمه های دشمنان این انقلاب اعم از آمریکا و صهیونیست ودیگر قدرتهای استکباری پایمال شود.
رییس شورای تبلیغات اسلامی،ضمن دعوت از عموم مردم بردسیر جهت شرکت در مراسم گرامیداشت این روز در 9دی گفت: مردم در این روز تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را برخاک مالیدند.واین روز مظهر ولایت پذیری جامعه است که سند اقتدار ومردمی بودن نظام اسلامی است.
و باید با تاسی از این حماسه بزرگ امسال نیز با حضور در انتخابات پرشکوه مجلس و خبرگان رهبری نقشه های شوم دشمنان را نقش بر اب کرد و اقتدار ایران اسلامی را باردیگر به نمایش گذاشت.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه