رفتن به بالا
  • Sunday - 6 December 2015 - 19:28
  • کد خبر : ۳۲۸۸۰
taram

لینک کوتاه:

پروژه‌ نفوذ از فتنه‌ ۸۸ آغاز و با مذاکرات به اوج خود رسید/ جریان نفوذ می‌کوشد تا اندیشه‌های امام را زیر سئوال ببرد

امام جمعه شهرستان بردسیر در دیدار با دانشجویان بردسیری گفت: جریان نفوذ می‌کوشد تا با تغییر در باور‌ها، اندیشه‌های والای امام خمینی(ره)، آرمان‌های انقلاب و اهداف جنگ تحمیلی را زیر سئوال برند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز، حجت الاسلام میثم تارم، امام جمعه‌ شهرستان بردسیر در دیدار با دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر در رابطه با ابزار جدید دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: نفوذ جریانی جدید و ابزاری است که دشمنان علیه‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته‌اند.
وی ادامه داد: جریان نفوذ برنامه‌ دشمنان برای تاثیرگذاری بر روی اقشار روشنفکر، تحصیلکرده، نخبگان علمی و دانشگاهیان و مدیران ارشد کشور است.
حجت الاسلام تارم تصریح کرد: نفوذ یکی از مصادیق بارز جنگ نرم دشمنان است.

 

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه نفوذ یا رخنه حرکت‌هایی است که برای تاثیرگذاری بر روی ساختار گروه‌های خاص از سوی دشمنان برنامه ریزی و انجام شده است.
وی با اشاره به فتنه‌ ۸۸ نیز بیان داشت: پروژه‌ نفوذ بعد از فتنه‌ ۸۸ آغاز شد و با انجام مذاکرات هسته‌ای به اوج خود رسید.
امام جمعه‌ شهرستان بردسیر در تبیین واژه‌ نفوذ نیز گفت: نفوذ دارای دو بعد مثبت و منفی است، بیداری‌های اسلامی‌ که در منطقه رخ داده است، یکی از ابعاد نفوذ مثبت، یعنی نفوذ نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه است.
وی افزود: نفوذ مثبت مورد تایید جامعه است، اساتید دانشگاه می‌توانند با استفاده از نفوذ مثبت، با تاثیرگذاری بر آحاد جامعه و به خصوص دانشجویان بسیاری از مشکلات جامعه را بر طرف کنند.
این فعال دانشگاهی در بیان نفوذ منفی نیز گفت: تخریب ویژگی‌های ملی و دستاوردهای مذهبی، زیبا جلوده دادن دشمنان و ایجاد تغییر در باورهای فرهنگی و نگرش‌های معنوای جامعه از اهداف دشمنان در پروژه‌ی نفوذ است.
امام جمعه شهرستان بردسیر با اشاره به اینکه دشمن در سه طرح مهار؛ تغییر رفتار و تغییر ساختار در حال اجرای پروژه‌ی نفوذ خود در ایران است؛ بیان داشت: جریان نفوذ یک طرح ۱۰ ساله‌ استکباری است.
وی ادامه داد: نظام سلطه برای نفوذ در کشور از نیروهای به ظاهر ملی گرایانه و در قالب انجمن‌هایی مانند خیریه جهت پیشبرد اهداف خود بهره می‌برد.
حجت الاسلام تارم اذعان داشت: پیروی از ولایت فقیه و اتحاد آحاد جامعه راهکار مهمی در پیشرفت کشور است و جریان نفوذ می‌کوشد تا با تغییر در باور‌ها، اندیشه‌های والای امام خمینی (ره)، آرمان‌های انقلاب و اهداف جنگ تحمیلی را زیر سوال برند.
وی از مسئولان نظام و دانشگاهیان خواست تا بیش از گذشته در مقابل هجمه‌های دشمن هوشیارانه عمل کنند و گفت: رسالت مهمی بر عهده اساتید بسیجی و مومن نهفته است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه