رفتن به بالا
  • Saturday - 26 December 2015 - 10:34
  • کد خبر : ۳۳۱۰۳

لینک کوتاه:

کمک ۷ میلیارد دلاری برخی کشورها در فتنه ۸۸ برای سرنگونی نظام

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم باید به حماسه ۹ دی به عنوان یک عبرت نگاه کرده و از آن درس بگیرند. وی با اشاره به این نکته که نهم دی ماه سال ۸۸، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بود، ادامه داد: اگر ما بخواهیم از عظمت چنین روزی سخن […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم باید به حماسه ۹ دی به عنوان یک عبرت نگاه کرده و از آن درس بگیرند.

وی با اشاره به این نکته که نهم دی ماه سال ۸۸، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بود، ادامه داد: اگر ما بخواهیم از عظمت چنین روزی سخن بگوییم، باید تحلیل درستی از اصل فتنه داشته باشیم که منجر به حماسه ۹ دی شد.

حسینیان حضور مردم در صحنه را یکی از ویژگی های حماسه ۹ دی دانست و گفت: حضور مردم در ۹ دی سال ۸۸، نقشه های دشمن را نقش بر آب کرد.

وی با اشاره به اتحاد دشمنان انقلاب اسلامی در فتنه ۸۸ برای ضربه زدن به نظام اسلامی، یادآور شد: آمریکا با تمام توان تبلیغاتی و سیاسی خود برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی وارد صحنه شد و اسراییل، اتحادیه اروپا، منافقان، بهائیان و سلطنت طلبان و عده ای از خودی های نیز در این راستا به صورت متحد عمل کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام مخالفان انقلاب اسلامی به همراه برخی از خودی ها، در یک صف جمع شده و هدفی جز تضعیف نظام اسلامی را دنبال نمی کردند.

حسینیان متذکر شد: فتنه، یک جریان عبرت آموز است. چطور انسان به خود اجازه می دهد، درصفی قرار گیرد که آمریکا، اسراییل، بهایی ها و منافقان قرار دارند.

وی با اشاره به مضرات فتنه ۸۸ برای کشور ادامه داد: پس از فتنه سال ۸۸، تحریم ها علیه ایران شدت پیدا کرد و امید دشمن برای سرنگونی نظام اسلامی افزایش یافت.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خاتمه یادآور شد: برخی کشورهای مخالف نظام اسلامی، در جریان فتنه سال ۸۸ بیش از هفت میلیارد دلار به رسانه های ضد انقلاب، سازمان های مردم نهاد و موسساتی که برای سرنگونی انقلاب اسلامی تلاش می کردند، کمک کردند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه