رفتن به بالا
  • Thursday - 3 December 2015 - 08:20
  • کد خبر : ۳۲۸۵۶
bardir -karvan1 (2)

لینک کوتاه:

گزارش تصویری / کاروان نمادین اسرای کربلا در بردسیر به راه افتاد

همزمان با روز اربعین حسینی، کاروان نمادین اسرای کربلا از مسجد جامع بردسیر حرکت خود را آغاز و در حسینیه ثارالله بردسیر مورد استقبال مردم ولایتمدار بردسیرقرار گرفت.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، روز گذشته  و همزمان با اربعین حسینی کاروان نمادین اسرای کربلا به حرکت افتاد و بار دیگر غربت و مظلومیت اهل بیت پیامبر و یاران سیدالشهدا را برای مردم تداعی شد.

کاروان نمادین اسرای کربلا برای اولین بار در روز اربعین حسینی و با هنرمندی تعدادی از هنرمندان و دلسوختگان اهل بیت عصمت و طهارت راه اندازی شد.

عزاداران حسینی به همراه کاروان اسرای کربلا مسیر مسجد جامع تا حسینیه ثارالله  را به صورت عزادارای طی و مادحین اهل بیت عصمت و طهارت نیز در طول مسیر مصیبت های وارده به اهل بیت پیامبر را بازگو کردند.

این کاروان با بهره گیری از هنرمندان عرصه نمایش بردسیر تلاش کرد تا طی مسیر صحنه هایی از ظلم و ستم های لشکریان یزید بر اهل بیت امام حسین(ع) را به معرض نمایش بگذارد که با استقبال پرشور مردم مواجه شد.

اعضای این کاروان با در دست داشتن عکس های شهیدان مدافع حرم یاد و خاطره این شهیدان را زنده کردند .

bardir -karvan1 (2) bardir -karvan1 bardir -karvan2 bardir -karvan3 bardir -karvan5 bardir -karvan7 bardir -karvan8 bardir -karvan9 bardir -karvan10 bardir -karvan11

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه