رفتن به بالا
  • Sunday - 31 January 2016 - 12:54
  • کد خبر : ۳۳۷۲۶
khatemi

لینک کوتاه:

آیت الله سید احمد خاتمی تکذیب کرد/ حضور جوانان در همه عرصه‌ها مفید است/ خبرگان به افراد خبره نیاز دارد

عضو هیات‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مجلس خبرگان به افرادی پخته و نخبه نیاز دارد، گفت: جوانان واجدشرایطی که شورای نگهبان آنها را واجد شرایط تشخیص دهد حداقل شرایط خبرگی را دارند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری در  خبرگزاری فارس، با بیان اینکه از قول اینجانب نقل شده است که مجلس خبرگان مجلس شیوخ است و آنگاه نتیجه‌گیری شده که جوانان نمی توانند در مجلس خبرگان نقش‌آفرین باشند، اظهار داشت: واقعیت این است که شان مجلس خبرگان اقتضای آن را دارد که کسانی در این مجلس قرار بگیرند که از پختگی و نخبگی ویژه‌ای برخوردار باشند.

آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: طبیعی است که این موضوع زمان‌بر بوده و بنابراین انتظار مردم هم از مجلس خبرگان همین است که افراد پخته و نخبه برگزیده شوند لذا من هرگز نگفته‌ام که جوانان نمی‌توانند در خبرگان نقش‌آفرین باشند.

عضو هیات‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: اگر شورای نگهبان جوانانی را واجد این شرایط ببیند معنایش این است که آنها حداقل شرایط خبرگان را دارند بنابراین اصل این مطلب که باید در مجلس خبرگان انسان‌های پخته قرار بگیرند حرفی است که بنده گفته‌ام اما نتیجه‌گیری که از سخنرانی این جانب شده درست نبوده است چراکه من حضور جوانان واجد شرایط را در همه عرصه‌ها مفید می‌دانم.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه