رفتن به بالا
  • Wednesday - 13 January 2016 - 11:41
  • کد خبر : ۳۳۳۹۹
entekhabat

لینک کوتاه:

استفاده از امکانات دولتی ‌برای تبلیغات در انتخابات ممنوع است

فرماندار بردسیر  گفت:  با توجه به اینکه در آستانه انتخابات قرار داریم تمامی روسای ادارات باید مسائل قانونی و شرعی را مد نظر خود قرار دهند و از امکانات دولتی جهت  تبلیغ استفاده نکنند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، جلسه شورای اداری شهرستان با حضور مسئولین شهرستان و مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

تارم  امام جمعه بردسیر ضمن خیر مقدم و تبریک انتصاب مدیر کل صدا و سیما گفت: رسانه ملی مورد اعتماد مردم و رهبری نظام است و مردم بیش از همه رسانه های داخلی و خارجی اعتمادشان به صدا و سیما است و اعتمادی که به صدا و سیما دارند به هیچ رسانه دیگری ندارند و این اعتماد را در برگزاری انتخابات، راهپیمایی و سایر مناسبت ها به خوبی شاهدیم.

وی ادامه داد: بخش عظیمی از معارف الهی به صورت فنی ،علمی و تخصصی از طریق رسانه به مردم منتقل می شود .

 

تارم  با اشاره به اینکه در آستانه دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قرار داریم به ایجاد فضای شور و نشاط توسط صدا و سیما اشاره نمود.

صادقی فرماندار بردسیر گفت: جلسه شورای اداری در واقع نوعی هم اندیشی مجموعه شهرستان با صدا و سیما مرکز کرمان می باشد.

وی  از کسانی که در راه اندازی سامانه دیجیتال در بخش لاله زار همکاری و تلاش نمودند تشکر کرد و گفت: 50 درصد هزینه از محل اعتبارات شهرستان و مابقی از اعتبارات صدا وسیما پرداخت شده است وخواستار راه اندازی آنتن تلویزیونی در روستاهای فاقد پوشش و قول مساعد جهت همکاری گردید .

جواد صادقی با اشاره به پتانسیل های مختلف شهرستان گفت: بردسیر به دلیل آب و هوای مناسب در فصل های بهار و تابستان دارای مناطق ویژه گردشگری همچون لاله زار، بیدخوان و بیدوئیه می باشدو  این شهرستان در بخش کشاورزی بهترین محصولات باغی و زراعی را تولید می کند و به دلیل کیفیت گندم این شهرستان رتبه اول استانی را داراست و مازاد تولید به شهرستان های همجوار صادر می گردد.

وی در پایان  گفت:  با توجه به اینکه در آستانه انتخابات قرار داریم تمامی روسای ادارات باید مسائل قانونی و شرعی را مد نظر خود قرار دهند و از امکانات دولتی جهت  تبلیغ استفاده نکنند.

علی رمضانی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: نگاه ما در مجموعه صدا و سیما نگاه یکسانی به تمامی شهرستان های استان می باشد و رسانه ملی و استانی در واقع زبان گویای اسلام و انقلاب استو  با توجه به تعدد رسانه معاندی که وجود دارد کار رسانه ملی بسیار سخت است.

وی هدف از سفر به بردسیر را جلسه هم اندیشی و افتتاح رسمی فرستنده مادون در بخش لاله زار علی رمضانی  دانست و گفت: استان کرمان به صورت کامل هم برای استان و هم کشور به صورت کامل معرفی نشده است و ما عزم خود را بکار گرفتیم که با تشویق، همکاری و پیگیری استان را به کشور و حتی خارج از کشور معرفی کنیم.

مدیر کل صدا و سیما گفت: سیاست رسانه در انتخابات در راستای منویات مقام معظم رهبری است که هدف شور و نشاط و حضور حداکثری مردم در انتخابات می باشد.

در این جلسه برخی از مسئولین شهرستان به ارائه پیشنهاداتی در مورد زمان پخش برنامه های سیما ی مرکز کرمان پرداختند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “استفاده از امکانات دولتی ‌برای تبلیغات در انتخابات ممنوع است”

  • صابر says:

    اقای فرماندار این صحبت های که ایراد نمودی شامل شهردار بردسیر هم می شوند یا نه منظور از روسای ادارات مردم عادی هستند برادر بزرگوار اول خود بعد دیگران

ارسال دیدگاه