رفتن به بالا
  • Wednesday - 20 January 2016 - 12:55
  • کد خبر : ۳۳۵۲۴
IMG_1141

لینک کوتاه:

افتتاحیه نخستین جشنواره شعرآزاد در شهرستان بردسیر

مراسم افتتاحیه نخستین جشنواره شعر آزاد استان کرمان با حضور شعرای سراسر استان در بردسیربرگزار شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان و استان در محل سالن آمفی تئاتر مجتمع امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار گردید ابتدا رضا رضا زاده دبیر اجرایی جشنواره گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های دو روز جشنواره ارائه نمود .

صادقی فرماندار بردسیر و رئیس ستاد برگزاری جشنواره ضمن خوش آمد گویی به مهمانان جشنواره با اشاره به پیشینه شهرستان بردسیر در حوزه شعر و ادب خواجه شمس الدین محمد بردسیری را به عنوان اولین غزلسرای خطه کریمان جزء افتخارات این شهرستان برشمرد .

وی همچنین جشنواره شعر جوان استان کرمان را به میزبانی شهرستان بردسیر دلیل دیگری بر تجربه شهرستان در امر برگزاری نخستین جشنواره شعر آزاد استان کرمان برشمرد وی ابراز امیدواری نمود با حمایت همه دستگاههای اجرایی استان و شهرستان دبیرخانه دائمی جشنواره در بردسیر راه اندازی شود .

صادقی در پایان از تمامی دست اندرکاران برگزاری این جشنواره به ویژه روابط عمومی مس منطقه کرمان و مدیر عامل شرکت صنایع فولاد کرمان به واسطه حمایتها همه جانبه از این جشنواره قدردانی نمود.

وحید محمدی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با تشکر از برگزاری این جشنواره آن را نقطه عطفی در جشنواره های استان کرمان برشمرد و افزود نخستین جشنواره شعر آزاد استان کرمان بر آموزش محوری استوار و در نظر داریم در طول مدت جشنواره با بهره مندی از ظرفیت اساتید برجسته کشور بر کیفت این جشنواره بیافزایم .

محمدی  با اشاره به برگزاری دو دوره جشنواره شعر جوان در بردسیر این شهرستان را گزینه مناسبی برای جشنواره مذکور دانست وی حمایت از تمامی جریانها و سلیقه های ادبی استان ، حمایت از شعرای جوان و کشف استعدادهای جدید ادبی را از اهداف برگزاری جشنواره برشمرد.

در ادامه این برنامه شعر خوانی بخش رقابتی آغاز و شاعران جوان به جوان به قرائت اشعار خود پرداختند. لازم به ذکر است برگزاری کارگاههای تخصصی شعر با حضور آقایان عبد الملکیان ، آرمات، میرزایی و خانم خسروی نژاد از برنامه های دومین روز این جشنواره می باشد.

IMG_1141

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه