رفتن به بالا
  • Saturday - 2 January 2016 - 08:15
  • کد خبر : ۳۳۲۴۰
salami

لینک کوتاه:

امروز دست‌های چدنی آمریکا از زیر دستکش‌های مخملی آشکار شده است/ اگر موشکی شلیک کنیم آشکارا می‌گوییم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان از گزینه‌های نظامی می‌گویند و ما را تهدید می‌کنند، گفت: بین آرزوهای دشمن و توانایی‌هایش فاصله بسیار زیاد است،

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، سردار سرتیپ حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران اظهار داشت: حل هیچ معادله‌ای در جهان بدون حضور سیاسی و تعیین‌‌کننده و قاطع ایران اسلامی ممکن نیست، دیدید چگونه سناریوی تحریم اقتصادی دشمن شکست. چگونه سناریوی انزوابخشی دشمنان در جهان با بن‌بست مواجه شد، چگونه ایران اسلامی توانست مرزهای سیاسی را طی کند و به عنوان یک بازیگر قاطع و تعیین‌کننده در مسیر روند تحولات جهانی و سیاسی منطقه و جهان قرار گیرد.

وی افزود: این سیمای ایران اسلامی است، پس از واقعه زیبا و دل‌نشین و خاطره‌ انگیز و آسمانی و حماسه ۹ دی ماه، درود بر شرف و کرامت ملت بزرگ ایران اسلامی که با بصیرت فتنه‌هارا تشخیص می‌دهند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه سخنانش تاکید کرد:  امروز آمریکایی‌ها در موضوع توسعه صنعت موشکی ایران سخن می‌گویند و می‌خواهند تحریم‌های جدیدی را اعمال کنند، ما به آمریکایی‌ها می‌گوییم ما تا زمانی که شما فرزندان فلسطین را قتل‌عام می‌کنید، تا زمانی که کودکان مظلوم یمن را زیرسقف خانه‌ها شبانه دفن می‌کنید تا زمانی که ملت مسلمان و عزیز سوریه را آواره می‌کنید، تا زمانی که به خانه‌های پاکستانی‌ها حمله می‌کنید، تا زماین که بلاد اسلامی را به اشغال خود در می‌آورید، تا زمانی که از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنید تا لبنان و فلسطین و سوریه را بمباران کند، ما تا آن زمان با شتاب بیشتر به توسعه قدرت موشکی خود ادامه می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: ملت عزیز و بزرگ ایران بدانید و مطلع باشید انبارهای موشکی ما و صدها تونل‌های طویل ما مملو از موشک‌هایی است که همه آماده پرواز برای دفاع از عزت و استقلال، حریت و آزادی و اقتدار شما و همه مسلمانان عالم است، ما امروز برای جای دادن موشک‌ها در انبارهایمان با کمبود فضا مواجهیم، ما در توسعه قدرت دفاعی و بازدارنده خود هرگز توقف نمی‌کنیم، این خواسته ملت مسلمان ایران است، ما از تاریخ آموخته‌ایم هر کشور اسلامی که ضعیف بود، آمریکا، انگلیس و اسرائیل یا به آن کشور حمله و آن را اشغال کردند یا آن را بمباران کردند و یا آن کشور را به ذلت کشانده‌اند.

سردار سلامی همچنین یادآور شد: ما می‌خواهیم عزیز بمانیم، عزت شان ملت بزرگ ایران اسلامی است، عزت آرمان انقلاب ایران است، ما امروز تکیه‌گاه مستحکم مسلمانان جهان هستیم و بر این تعهد و نقش اعتقادی و انقلابی خود پایبندیم. ما هرگز نوشته‌های روی کاغذ که توسط قدرت‌های بزرگ دیکته می‌شود را نمی‌خوانیم بلکه ما انشای قدرت می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما در مقابل زیاده‌خواهی‌های آنان می‌ایستیم، آنان از گزینه‌های نظامی سخن می‌گویند و ما را تهدید می‌کنند آن وقت انتظار دارند ما به تمنا و خواهش آنان در توقف قدرت تهاجمی و بازدارنده خود پاسخ مثبت دهیم، این ممکن نیست آمریکایی‌ها می‌توانند هر آنچه می‌خواهند آرزو کنند، آنچه نمی‌توانند دستیابی به آرزوهایشان است.

جانشین فرمانده سپاه در ادامه سخنانش گفت: بین آرزوهای دشمن و توانایی‌های او فاصله بسیار زیاد است و ما این فاصله را با قدرت‌افزایی خود پر کرده‌ایم. آمریکایی‌ها می‌گویند قایق‌ها و شناورهای رزمی سپاه علیه آنان موشک شلیک کرده است، ما به آنها می‌گوییم ما آنقدر مقتدر، توانمند، جوانمرد و واقع‌نگر هستیم که اگر روزی موشکی شلیک کنیم آشکارا اعلام می‌کنیم.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها بدانند تاکتیک‌های ما در همه جا تابع استراتژی‌های ماست، ما رفتارهای کور نمی‌‌کنیم، اینکه آنان مرعوب هستند یا می‌ترسند به ما ربطی ندارد، ما اگر روزی موشکی شلیک کنیم بلافاصله اعلام می‌کنیم و آشکارا و مقتدرانه بدون هراس می‌گوییم، ما کاملا مقتدر، مسلط و رسمی هستیم و هیچ عمل مخفیانه‌ای نداریم، هر کجا از مسلمانان حمایت کرده‌ایم اعلام می‌کنیم، هر قدرتی می‌اندوزیم را می‌گوییم.

سردار سلامی اضافه کرد: بدانید ما مسیر خود را برای دفاع از استقلال، آزادی، کرامت و حیثیت‌مان ادامه خواهیم داد اما آنان که به غرب اعتماد دارند بدانند امروز دست‌های چدنی آمریکا از زیر دستکش‌های مخملی آشکار شد و این نظریه ریاضی اثبات شد که دو خط متنافر هیچ گاه نقطه مشترکی ندارند و یکدیگر را هرگز در هیچ نقطه‌ای قطع نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: بین ما و آمریکا تضاد در ماهیت وجود دارد، آنان از جنس شیطانند، آنها جهان را به فقر و فحشا دعوت می‌کنند اما انقلاب شکوهمند ایران اسلامی جهان را به فضل و عدالت و کرامت دعوت می‌کند لذا این دو ماهیت متضاد دو جریان حق و باطل است که هرگز در هیچ نقطه‌ای به یکدیگر نمی‌رسند، ای مردم و ای مسلمانان جهان! در صحنه بمانید. ما در حال فتح افق‌های بلندتری هستیم، ما به سمت فتح قله‌های بزرگ‌تری پیش می‌رویم، مطیع امر رهبرمان باشید و برای سلامتی ایشان دعا کنید.

منبع:شبکه اطلاع رسانی راه دانا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه