رفتن به بالا
  • Friday - 29 January 2016 - 12:55
  • کد خبر : ۳۳۶۵۲

لینک کوتاه:

اگر رئیس‌جمهور شوم، توافق هسته‌ای را لغو می‌کنم

نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا گفت که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا توافق هسته‌ای با ایران را لغو می‌کند. به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، «مارک روبیو» نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا قول داد که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری،توافق هسته‌ای با ایران لغو شود. بنابر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، وی در این مورد […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا گفت که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا توافق هسته‌ای با ایران را لغو می‌کند.

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، «مارک روبیو» نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا قول داد که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری،توافق هسته‌ای با ایران لغو شود.

بنابر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، وی در این مورد در جریان مناظره شب گذشته جمهوری‌خواهان گفت: «اگر من رئیس‌جمهور آمریکا شوم در نخستین روزی که کارم را شروع کنم، توافق هسته‌ای با ایران را لغو می‌کنم.»

ایران و گروه‌ 1+5 در جریان توافق موسوم به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در مورد برنامه هسته‌ای ایران به مجموعه‌ای از توافق‌ها رسیدند. به این ترتیب که در برابر برخی از اقدامات ایران، تحریم‌های هسته‌ای اعمال شده علیه این کشور لغو شود.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هم اخیرا پایندی ایران به تعهداتش را تائید کرده است به دنبال این اقدام، آمریکا و اتحادیه اروپا هم تحریم‌های خود را لغو کردند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه