رفتن به بالا
  • Sunday - 17 January 2016 - 16:03
  • کد خبر : ۳۳۴۷۴
azad

لینک کوتاه:

تسهیلات20 تا35 میلیون ریالی به دانشجویان این دانشگاه ارائه می شود

در راستای ارائه تسهیلات مالی و کمک شهریه‌ای برای ادامه تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه و شرکت صنایع فولاد کرمان منعقد شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از رایزنی های صورت گرفته با شرکت صنایع فولاد کرمان و بانک رسالت، مبنی‌بر ارائه تسهیلات 20 تا 35 میلیون ریالی به دانشجویان متقاضی و نیازمند اشاره کرد و افزود: دانشجویان مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی تا  سقف20 میلیون ریال و دانشجویان مقاطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد تا سقف 35میلیون ریال با کارمزد 2 درصد و  بازپرداخت 15تا 24 ماهه می توانند از این تسهیلات بهره‌مند گردند.

وحید خطیبی، همچنین از ارائه وام بلندمدت، وام میان مدت، وام شهریه، وام کمک هزینه تحصیلی ، وام ازدواج، وام کمک هزینه مسکن و وام ضروری به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر خبرداد و افزود: با ارائه این تسهیلات، کلیه متقاضیان ادامه تحصیل می توانند بدون داشتن کوچکترین دغدغه مالی در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر به ادامه تحصیل بپردازند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از همکاری مدیرعامل صنایع فولاد کرمان و مسئولین بانک رسالت در انعقاد این تفاهم نامه قدردانی کرد و این همکاری را زمینه ساز فعالیت های مشترک بعدی دانست.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه