رفتن به بالا
  • Sunday - 17 January 2016 - 12:53
  • کد خبر : ۳۳۴۶۸

لینک کوتاه:

تمامی بی بند و باری های ملکه ی دربار+عکس

فرو ریختن پایه های دربار پهلوی را می توان از هر منظر بررسی کرد. فسادهایی که هر رو زبیشتر می شدند و پایه هایی که هر روز سست تر می ایستادند . فساد اخلاقی، تکبر و تفرعن، فساد جنسی، فساد مالی و فساد دینی تمام تار و پود

به گزارش هزار نیوز ؛
به گزارش هزار نیوز به نقل از  زنان کویر ، فرو ریختن پایه های دربار پهلوی را می توان از هر منظر بررسی کرد. فسادهایی که هر رو زبیشتر می شدند و پایه هایی که هر روز سست تر می ایستادند .  فساد اخلاقی، تکبر و تفرعن، فساد جنسی، فساد مالی و فساد دینی تمام تار و پود دربار را در‌نوردیده بود. فساد به همراه دریار پهلوی جوانه زد و در دربار رشد کرد تا این که در پایان عمر پهلوی بر آن حاکم شده بود و چون خوره تمام جان دربار را فرا گرفته بود.

فساد دربار نه‌تنها در چهار دیواری کاخ‌های پهلوی نماند، بلکه در تمام ارکان رژیم ریشه زد. نهادهای رژیم هرچه به دربار نزدیک‌تر بودند بیشتر به مظهر فساد تبدیل می‌شدند و کم‌کم از درون می‌پوسیدند و ناگهان فرو می‌ریختند.

در درباری که حاکمانش خود سردمداران فساد بوده و از پادشاه تا ملکه به دنبال فساد جنسی و اخلاقی بودند.

در این میان شعاری چون  «داشتن اختیار پایین تنه» از سوی فرح ، ملکه ی دربار  همسر سوم محمد رضا شاه،  برگه برنده ای بود که او با انجام هر کار زشت و ناروایی سر می داد تا بدین وسیله بتواند خود و دیگران را قانع کند و در این راه دست به هر اقدامی بزند.

شاید مشکلات ملکه ی دربار, فرح به گفته ی خودش برمی گردد به دوران تحصیلش، آنجا که خود می گوید:

دوران تحصیلات فرح ، فروریختن عقاید و آغاز هم جنس بازی

 « در زمان تحصیل در مدرسه ژاندارک که یک مدرسه شبانه روزی تحت مدیریت و اداره راهبه های فرانسوی بود به کُلی نسبت به مبانی دینی و مسیحیت بی اعتماد شدم و باورهای مذهبی ام فرو ریخت .

در زمان اقامت در مدرسه شبانه روزی ژاندارک در سن و سالی بودم که همه چیز را به خوبی میفهمیدم دانش آموزان دیگر هم مانند من با زیرکی بیشتری سر از رموز و اسرار شبانه ژاندارک سر در می آوردند.

ما در آنجا شاهد بودیم که بر راهبه های کاتولیک ازدواج حرام شده بود اما آنها که توان مقابله در برابر این حکم را نداشتند به صورت مخفیانه از میان سرایداران و نظافت چی ها و باغبانان و سایر خدمه آموزشگاه دوست پسر گرفته و شب ها آنها را به اطاق خود بُرده و با آنها خلوت میکردند ، حتی مادر مقدس هم با باغبان و دربان جلوی درب روی هم ریخته بود و با آنها رابطه جنسی داشت .

فرح پهلوی سپس در قسمتی از نقل خاطرات خود اینگونه میگوید : طی مدت تحصیل در مدرسته ژاندارک عقاید مذهبی ام به طور کامل متزلزل شد . میدیدم که راهبه ها و مادر مقدس مشروبات الکلی مینوشند و به یکدیگر حرف های رکیک میزنند و گاها از روی شوخی و با نوعی لذت یکدیگر را زن خراب یا فاحشه خطاب میکنند !(پس از پیروزی انقلاب در همین مدارس مقدار قابل توجهی مشروبات الکلی کشف گردید)

برخی از بچه ها که در دروس خود ضعیف بودند و میترسیدند که راهبه ها آنها را مردود کنند با طرح نقشه ای زیرکانه نیمه شب مُچ راهبه ها را در حالات ناپسندی گرفته و با راهبه ها به توافق میرسیدند که به ازای سکوت اختیار کردن در دروس قبول شوند .

فرح دیبا در ۱۳ سالگی (مدرسه ژاندارک تهران)

فرح پهلوی اینگونه ادامه می دهد : صادقانه بگویم که تزلزل در آموزه های دینی من از همان کودکی آغاز شد و آن ایامی بود که میدیدم یک نفر حاج آقا با آن ریش و عرقچین و دستار تمام اوقات خود را صرف زن گرفتن و صیغه کردن میگذراند و با حالت مستی به خانه ما می آمد و با مادرم رابطه جنسی خلوتی برقرار میکرد !

فساد موجود در مدرسه موجب گردید تا بزودی در خوابگاه ما نیز روابط همجنس بازی میان دختران بالغ برقرار شود، موضوعی که خود فرح نیز به آن عادت کرده بود…»

 فرح دیبا که شماره ۱۰ بر تن دارد کاپیتان تیم بکستبال مدرسه ژاندارک بود و سه بار با این تیم ، قهرمان باشگاهای تهران شد

تحصیلات در خارج ، گام جدیدی در راه فساد

پدر فرح به دلیل سرطان از دنیا رفت در نتیجه او و مادرش راهی تهران شدند و دایی فرح، محمدعلی قطبی سرپرستی هر دو را بر عهده گرفت. در این خانواده هیچ‌یک از امور شرعی مراعات نمی‌شد. به گفته مادر فرح، فرح با پسردایی‌اش، رضا قطبی «در زیر یک سقف زندگی می‌کردند».

محمد علی قظبی تصمصم گرفت زضا پسرش را به خارج بفرستند، فرح که اینک ۱۸ سال داشت اصرار ورزید که با پسر دایی خود به فرانسه رود، سرانجام این دو جوان برای تحصیل به فرانسه رفتند.

 لیلی امیرارجمند، کریم پاشا بهادری، فریدون جوادی و بژورن مایرولد چهار دوست فرح د رخارج از کشور بودند که بعد از ازدواج فرح با محمد رشا شاه هریک به نوعی در دربار راه یافتند ضمن این که فرح حتی بعد از ازدواج با پادشاه ایران با دوستانش چون فریدون جوادی همچنان روابط جنسی داشت.

شاید بتوان گفت معروف‌ترین فساد جنسی فرح، کشف رابطه او با فریدون جوادی بود.

فساد فرح ، از زبان ملکه ی مادر

فرح از افشا شدن روابط جنسی خود هیچ ابایی نداشت حتی بعد از افشا شدن روابط جنسی خود با فریدون جوادی نیز باکی از این موضوع نداشت.

ملکه مادر در عکس‌العمل به این ماجرای عشقی می‌نویسد: «خب چه کار می‌توانستم بکنم؟ اگر می‌خواستم به محمدرضا بگویم درست نبود و پسرم ناراحت می‌شد. این بود که خودم فرح را خواستم که به او نهیب زدم و زنیکه گدازاده خجالت نمی‌کشی این قبیل کارها را جلوی چشم کارکنان دربار انجام می‌دهی؟» البته ملکه پهلوی درباره غیرت محمدرضا گزافه‌گویی می‌کند. چطور ممکن است شاهی که خود مظهر فساد است و خواهر و مادرش در پیش چشمش به هرزگی می‌پرداختند از رابطه همسرش ناراحت شود؟ شاید پاسخ فرح به ملکه تأییدی بر استنباط ما باشد.

فرح گفت: «درست گفته‌اند، شاه می‌بخشد؛ شیخ علی‌خان نمی‌بخشد! خود محمدرضا مرا آزاد گذاشته، آن وقت به تو حساب پس بدهم؟ من آزاد هستم و اختیار پایین‌تنه‌ام را دارم!» اختیار پایین‌تنه ظاهراً از اعتقادات راسخ فرح بوده است. یک بار دیگر که فرح به خاطر خوابیدن با فریدون جوادی در یک اتاق، در بیمارستان قاهره مورد اعتراض احمدعلی انصاری قرار گرفت، همین پاسخ را داد که همه «اختیار پایین‌تنه خودشان را دارند.» )

فرح بعد از مرگ شاه

بعد از مرگ محمدرضا شاه معدوم نیز این ملکه فاسد، بیکار ننشست و در مهمانی‌های خاص خود دست به انتخاب مرد دلخواه می‌زند، تا جایی که چند سال پیش پسرش به طور مشکوکی خودکشی کرد. برخی گفتند علیرضا پهلوی در پی اعتراض به اینگونه روابط مادرش خودکشی کرده بود.

همچنین گفته می‌شود، احتمالا یکی از این مردان الن دلن” است در زیر عکس رقص کردن فرح با او مشاهده می‌شود.

فرح-دیبا-آلن-دلن

منابع:امپراطوری دروغ

       فارس

      تعامل

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه