رفتن به بالا
  • Thursday - 7 January 2016 - 10:36
  • کد خبر : ۳۳۳۰۵
sher

لینک کوتاه:

جشنواره شعر آزاد در بردسیر برگزار می شود/مهلت ارسال آثار 20 دی ماه

جشنواره شعر آزاد 29 و 30 دی ماه امسال به میزبانی بردسیر برگزار خواهد شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، جواد صادقی فرماندار بردسیر در جمع اعضای ستاد جشنواره شعر آزاد استان و تشکر از پیگیری های مسئولین ذیربط گفت: این جشنواره 29 و 30 دی ماه امسال و به میزبانی بردسیر برگزار خواهد شد.

وی افزود: یکی از شاخص های توسعه یافتگی هر کشوری توجه به فرهنگ و هنر است. شعر هم سبقه فرهنگی خاصی در کشور ما دارد و بردسیر سابقه چندین دوره میزبانی جشنواره شعر جوان و رضوی را داشته است.

صادقی ادامه داد: از همه توان خود جهت برپایی هر چه با شکوهتر این جشنواره استفاده خواهیم کرد و امیدواریم با هماهنگی،همدلی وهمراهی بتوانیم از انزوا و خمودگی که در فرهنگ و هنر اتفاق افتاده بیرون بیائیم.

رضازاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با اشاره به این که این جشنواره در 29 و 30 دی ماه به میزبانی بردسیر برگزار می شود گفت: بردسیر در این دو روز میزبان 200 نفر از شاعران و ادبای استان و نخبگان خواهد بود.

وی ادامه داد: برای برپایی این جشنواره نیازمند فضای اسکان، وسیله ایاب و ذهاب، تبلیغات و اطلاع رسانی و ..هستیم.

رضا زاده افزود: متاسفانه بدلیل عدم توجه به موضوع آموزش و پشتوانه سازی  حوزه شعر درسالهای گذشته ، بخش رقابتی جشنواره با چالش مواجه است که خود این موضوع میتواند در کارگاههای جنبی جشنواره بررسی و نقد شود.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که بعد از سالها با حمایتهای فرماندار بتوانیم دبیرخانه دائمی آزاد در شهرستان راه اندازی کنیم. گفتنی است تا کنون 100 اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده و جشنواره به لحاظ رده سنی در نظر گرفته شده و کمیته های جشنواره تشکیل و سایت جشنواره راه اندازی گردیده است.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه