رفتن به بالا
  • Wednesday - 27 January 2016 - 11:14
  • کد خبر : ۳۳۶۳۴
bardsir

لینک کوتاه:

خاصیت جبهه حق

من افتخار می کنم که یک بردسیریم چرا که برای اولین بار کاندیداهای شهرم بدور از هر گونه خطوط سیاسی و منفعت طلبی حزبی یا جناحی با افکاری پاک شفاف و بدور از دروغ و تزویر و ریا به میدان امده اند

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ،

من افتخار می کنم که یک بردسیریم چرا که برای اولین بار کاندیداهای شهرم بدور از هر گونه خطوط سیاسی و منفعت طلبی حزبی یا جناحی با افکاری پاک شفاف و بدور از دروغ و تزویر و ریا به میدان امده اندو این خاصیت جبهه “حق” است.

فرزندان بردسیر حق طلبند و هیچ گونه تزاد و تنشی با مردم شریف سیرجان ندارند بلکه انها را وجود اصلی این پیکر میدانند بی شک در دورانهای گذشته حقوق بسیار زیادی از این دو شهرسیرجان و بردسیر پایمال جریانهای سیاسی شده است.

و اکنون ایده مطالبه گری و حق طلبی امده است تا با اندیشه ای ناب احقاق حقوق ضایع شدن هر دو شهرستان را نماید بی گمان اگر از این اندیشه پاک بخواهیم فقط مدافع حقوق بردسیر باشیم این هم میشود منفعت طلبی و این افت این اندیشه است.

سایر کاندیداهای محترمی که نماینده جریان سیاسی خودشان هستند قطها مدافع منافع حزب خود می باشند اما در این اشفته بازار سیاسی و در این فضای غبار الود که حق را مخفی میکنند و بعضا انرا باطل جلوه میدهند افراد زیادی هستند که میخواهند قربه الی الله به یک کاندیدای حق طلب که هیچ جیبی برای منفعت شخصی یا حزبی ندوخته است و فقط از باب خدمت به خلق الله و احقاق حق پا در این میدان نهاده رای دهند.

این پیامی است از طرف مطالبه گران حق و حقیقت به مردم شریف سیرجان و بردسیر ، باشد که بدور از هر گونه اغراض سیاسی و جناحی به این اندیشه پاک بپیوندید.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه