رفتن به بالا
  • Sunday - 17 January 2016 - 10:43
  • کد خبر : ۳۳۴۶۳
DSC_0185

لینک کوتاه:

حامی فتنه گران در انتخابات افراد ناصالحی هستند

کارشناس مسائل سیاسی فرهنگی گفت :  در انتخابات افرادی که حامی فتنه گران هستند و یا در برابر نقشه های شیطانی فتنه گران سکوت کنند آنها افراد ناصالحی هستند ، خیلی از نفوذی ها در زمان امام انقلابی بودند اگر نامزدی تفکرش این بود که فتنه گران مشکلی نداشته اند این افراد نباید به مجلس بروند .

به گزارش هزار نیوز ؛

 

به گزارش هزار نیوز ، منصور الهی کارشناس سیاسی فرهنگی سپاه ثارالله کرمان در جمع بسیجیان شهرستان بردسیر اظهار داشت : در حدود 20 سال پیش در جامعه ما  یک جریان فکری تلاش می کرد نظام جمهوری اسلامی را از ریشه تغییر بدهد و یک براندازی و دگرگونی در آن ایجاد بکند اما به دلیل  بصیرت ، هوشیاری ، قدرت تحلیل مردم و در صحنه بودن موفق در این مسئله نشد .

الهی افزود : امروز به این نتیجه رسیده است برای تاثیر گذاری بر گفتمان امام و انقلاب اسلامی باید آدم ها و جریان هایی را در ارکان مهم و تصمیم گیری کشور نفوذ بدهند لذا امروز بدنبال تخریب و تجزیه رهبری هستند.

 

وی گفت : امروز می خواهند در تجزیه رهبری نقش داشته باشند البته با مطرح کردن اصطلاحاتی نظیر شورای رهبری یا شورای فقهی و این یک نقشه است.

الهی با تاکید بر این نکته که دشمن را چگونه باید بشناسیم ؟ گفت : آدم نفوذی شکل و شمایل ما را دارد ، در سنگر ما می نشیند ، در دانشگاه و حوزه علمیه کنار ماست و طوری عمل می کند تشخیص دادن نفوذی بودن آن خیلی سخت است اما در ظاهر مثل مردم است و در باطن نقشه های دشمن را اجرا می کند .

کارشناس سیاسی فرهنگی  گفت :مسئله نفوذ ، مسئله جدیدی نیست و مقام معظم رهبری توصیه می کند جریان های نفوذی در صدد تغییر مبانی و گفتمان انقلاب هستند .

وی افزود : آمریکا امروز به این نتیجه رسیده است که جمهوری اسلامی ایران را با تحریم و حمله نظامی نمی توان از بین برد ،  که چند روز پیش با دستگیری سربازان آمریکایی  ثابت کردیم که آمریکا هیچ است و توان جنگیدن با ایران را ندارد .

 

الهی ادامه داد : دشمنان به این نتیجه رسیده اند برای اینکه جمهوری اسلامی را مهار بکنند راهش نفوذ است کسانی را نفوذ بدهند در داخل انقلاب از خود انقلاب که به راحتی نظام تغییر رفتار پیدا کند و رهبری به شورای رهبری تغییر پیدا کند تا افراد قدرت طلب هم بتوانند عضو شورای رهبری شوند و اهداف دشمن را براحتی دنبال بکنند .

 

الهی با اشاره به اینکه نفوذی از خود ما است و  تحت تاثیر اندیشه های دشمن قرار گرفته است گفت :امروز نظام سلطه به این نتیجه رسیده است بهترین راه تغییر رفتار جمهوری اسلامی است که فرد انقلابی در آن وجود نداشته باشد ولی ظاهرا انقلابی باشند و مردم را با سابقه انقلابی بودن فریب دهند.

وی گفت اولین عامل در شناخت نفوذی انگیزه دشمن است ،  فرد نفوذی 50 سال می تواند نقشه خود را دنبال بکند ، در دل مردم نفوذ کند و به اهدافش برسد و ما باید هوشیار باشیم و انگیزه نفوذی را بشناسیم .

الهی با اشاره به اینکه دومین عامل در شناخت نفوذی ، سلاح دشمن است و ببینیم از چه سلاحی استفاده می کند؟ اظهار داشت : این را باید بدانیم که نفوذی دشمن یک اصطلاحی را طرح می کند که ما می خواهیم در آینده خبرگان ما دو حزبی باشد به  خبرگان دو حزبی هیچ اعتقادی به آن نمی توان داشت در قانون اساسی هم چیزی به نام شورای رهبری وجود ندارد .

وی سومین عامل شناخت نفوذی ، نقشه دشمن دانست گفت :  باید بدانیم نقشه دشمن کجاست ؟  کسی نقشه گری فتنه را می کند آن شخص فتنه گر اصلی است در پشت صحنه فکر و نقشه می دهد اما از یک فریب خورده به عنوان ابزار فتنه برای اغتشاش استفاده می کند .

الهی گفت : سومین مولفه شناخت نفوذی سنگر شناسی است و بدانیم در کدام سنگر ، سنگر گرفته است باید ببینیم مبانی انقلاب و گفتمان امام را چه کسی دنبال می کند و ببینیم چه کسی در مسیر رهبری است ، حتی کسانی که در سخنرانی هایشان شعار مقام معظم رهبری می دهند را باید بشناسیم که این فرد ممکن نفوذی باشد آدم های که ظاهرا خوش سابقه می باشند اما نفوذی ها می توانند از میان همین خوش سابقه ها باشند که نقش مهمی می توانند در تغییر رفتار نظام سیاسی داشته باشند .

وی به انتخابات آینده اشاره کرد گفت : در انتخابات افرادی که حامی فتنه گران هستند و یا در برابر نقشه های شیطانی فتنه گران سکوت کنند آن افراد ناصالحی هستند خیلی از نفوذی ها در زمان امام انقلابی بودند اگر نامزدی تفکرش این بود که فتنه گران مشکلی نداشته اند این نباید به مجلس برود .

الهی تاکید کرد : افرادی که می گویند باید با غرب رابطه داشت هدفشان رابطه اقتصادی برابر نیست آنها می خواهند ما تسلیم باشیم یک نامزد انتخاباتی معتقد به سیاست امام در اندیشه خارجی باشد و  سیاست خارجی امام این است که هر کجا نهضت و انقلابی هست ما هم در آنجا هستیم و طبق قانون وظیفه دولت اسلامی این است که از نهضت های اسلامی حمایت کند .

وی تصریح کرد : به افرادی رای بدهیم که خاکی ، ساده ،اهل معرفت ،حس انسان دوستی و طن پرستی دارند و خدمت گزار هستند و ما تا زمانی که با بصیرت در مسیر انقلاب حرکت کنیم انگیزه ها ، سنگر ها و نقشه های دشمن را خوب بشناسیم  دچار مشکل نمی شویم .

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه