رفتن به بالا
  • Monday - 25 January 2016 - 09:26
  • کد خبر : ۳۳۶۰۰
fajr1

لینک کوتاه:

دهه فجر عبور ملت ایران از حکومت طاغوت به حکومت الهی بود

امام جمعه بردسیر گفت : این ایام عبور ملت ایران از حکومت طاغوت به حکومت الهی با عنایت و لطف خداوند، مجاهدت های حضرت امام و خون هایی که در این راه داده ایم است.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ،   حجت الاسلام تارم  امام جمعه بردسیر اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بردسیر با اشاره به ایام الله دهه فجر گفت: در واقع این ایام عبور ملت ایران از حکومت طاغوت به حکومت الهی با عنایت و لطف خداوند، مجاهدت های حضرت امام و خون هایی که در این راه داده ایم است.

وی  ادامه داد: ما باید زمینه جشن های دهه فجر را فراهم کنیم و هر ساله با با طرح ها، برنامه ها، افتتاحیه و مراسمات ویژه این انقلاب را به صورت عینی برای نسل جدید به تصویر بکشیم.

امام جمعه بردسیر  در بخشی از سخنان خود به موضوع برجام اشاره کرد و گفت: برجام برگ برنده ای است برای ملت ایران که در پرتو منویات رهبری و تیم مذاکره کننده هسته ای و به ویژه وزیر امور خارجه محقق گردید.

وی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد با فضای جدید باب شده در کشور و ورود تجار دیگر کشورها به ایران امیدواریم امسال شاهد حضو حداکثری مردم به خصوص نسل جوانان در مراسمات دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن باشیم.

ایران منش خواستار مهيا كردن و بسترسازي جهت حضور پرشور مردم در برنامه هاي جشن انقلاب و دهه فجرشده و اولويت اول مسئولان در برگزاري مراسم اين دهه مبارك را معرفي هر چه بيشتردستاوردهاي نظام و دولت تدبیر و امید برشمردند.

ملک قاسمی مسئول شورای هماهنگی با تبریک فرا رسیدن گرامی داشت ایام الله دهه فجر از تشکیل 15 کمیته این شهرستان خبر داد و اضافه کرد : شرح وظایف به هر یک از کمیته ها ابلاغ شده و با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال بهترین برنامه ها را در شهرستان خواهیم داشت.

منبع :روابط عمومی فرمانداری

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه