رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 January 2016 - 09:05
  • کد خبر : ۲۰۵۷۴
rvabet

لینک کوتاه:

روابط عمومی ضعیف در برخی ادارات شهرستان بردسير

ارائه خبر از خدمات و کارهای انجام شده در جمهوری اسلامی مهمترین وظیفه خبر نگاران است این در حالی است برخی از روابط عمومی در شهرستان در امر اطلاع رسانی خدمات از طریق سایت های خبری کوتاهی می کنند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نيوز ، روابط عمومي در هر یک  ادارات يکي از اساسي ترين و مهم ترين واحد ها است که به منظور اطلاع رساني و پل ارتباطي قوي مابين کارکنان سازمان و محيط بيروني آن ايفای نقش مي کنند و باید جایگاه و وظیفه خودشان را به خوبی بشناسند.

امروز روابط عمومی‌ها در جایگاه کاری‌شان باید وظایف درون‌سازمانی و برون سازمانی را با هم سوق دهند و رسانه‌ها را شناخته و ارتباطی تنگاتنگ با آنها داشته باشند.

 روابط عمومي بايد عملكرد و رويدادهاي ادراه متبوع خود را از طريق رسانه ها به مردم معرفي كند و از سوي ديگر پيشنهادات، خواسته ها، انتقادها و نيازهاي مردم را هم با مديران در ميان بگذارد، در حقيقت اين وظيفه سازمان است كه به اين شبهات و درخواست ها پاسخ دهد بنابراين روابط عمومي براي رسيدن به اين هدف به كمك رسانه ها نياز دارد.

هزار نيوز به عنوان اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی در شهرستان ظرفیت‌ بزرگی برای شهرستان از جمله گزارش عملکرد ادارات شهرستان می باشد  که مدیران ادارات می توانند از فضای مطبوعاتی برای اطلاع‌رسانی به مردم استفاده کنند  و در این راستا روابط عمومی‌ها کانال ارتباطی مدیران و خبرنگاران هستند.

مدیران محترم ادارات و مسئولین روابط عمومی قطعا به این مطلب واقف هستند  اطلاع رسانی از اخبار وظیفه آنها و دانستن حق مردم است و روابط عمومی بدون کاربرد رسانه ها ، نمی تواند به اهداف خود دست یابد و برای توفیق خود،محتاج و نیازمند ارتباط اصولی با رسانه هاست

متاسفانه در شهرستان بردسير ارتباط روابط عمومی ها با رسانه ها  ضعیف  می باشد  آنها به این مهم واقف نیستند که امر اطلاع رسانی از وظایف مهم مدیران روابط عمومی است که باید بطور شفاف، به عنوان پل ارتباطی دو سویه بین دستگاه خود و مردم صورت گیرد.

مسئولین محترم باید یا از سایت اطلاع‌رسانی شهرستان استفاده کنند یا سامانه اطلاع رسانی دستگاه مربوطه را فعال و به روز نگاه دارید به جز چند اداره که پوشش خبری خوبی از طریق وب‌سایت‌های خود انجام می‌دهند، مابقی ادارت  در اطلاع‌رسانی مجازی بسیار عملکرد ضعیفی دارند.

آیا غیر این است که روابط عمومی  ها بازوی توانای دستگاهای اجرایی می باشند،و رسانه ها پل ارتباطی بین مردم و مسولان؟

  از شخص فرماندار  , مسئولین در حوزه های فرهنگی،سیاسی،اجتماعی و اقتصادی و روابط عمومی ادارات شهرستان می خواهیم  همکاری گسترده تر و صمیمانه تری رابا رسانه داشته باشند و در این زمینه تلاش بیشتر کنند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه