رفتن به بالا
  • Tuesday - 19 January 2016 - 09:07
  • کد خبر : ۳۳۵۰۴
025

لینک کوتاه:

روابط عمومی ها در برقراری ارتباط و افزایش آگاهی مردم نقش مهمی دارند

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری گفت: روابط عمومی ها در برقراری ارتباط و افزایش آگاهی مردم از نحوه فعالیت های مدیران نقش مهمی دارند .

به گزارش هزار نیوز ؛

ایرانمنش معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان با حضور معاون فرماندار، مسئول روابط عمومی فرمانداری و روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت :  روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان باید با شناخت و آگاهی از نیازهای مردم، آن را به مدیران خود انتقال دهند و با یک ارتباط دو طرفه باعث ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین شوند.

وی ادامه داد: روابط عمومی ها در برقراری ارتباط و افزایش آگاهی مردم از نحوه فعالیت های مدیران نقش مهمی دارند که باید با استفاده از ابزارهای جدید اطلاع رسانی به سمت روابط عمومی الکترونیک حرکت نمود.

ایران منش گفت: شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستان باید با آموزش و برنامه ریزی لازم نسبت به اطلاع رسانی شفاف اقدام نماید تا زمینه ارتباط بیشتر مدیران ادارات با مردم  را فراهم آورند.

خانم حسینی مسئول روابط عمومی فرمانداری با بیان اینکه یکی از راههایی که مسئولین روابط عمومی ها می توانند فعالیت و عملکردهای مدیران خود به مردم اطلاع رسانی کنند رسانه ها و سایت های خبری می باشد گفت: متأسفانه اکثر ادارات شهرستان در حوزه خبر و اطلاع رسانی وضعیت خوبی ندارد که باید ادارات نسبت به راه اندازی سایت خبری اداره و پیگیری پیامک های نشریات مختلف مربوط به اداره خود اقدام نمایند.

در ادامه جلسه مسئولین روابط عمومی های ادارات شهرستان، مشکلات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود وضعیت اطلاع رسانی در شهرستان و افزایش ارتباط با مردم بیان و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه