رفتن به بالا
  • Sunday - 17 January 2016 - 17:01
  • کد خبر : ۳۳۴۷۳
entekhb

لینک کوتاه:

زنگ رقابت در بین 19 کاندیدا برای تصاحب یک کرسی مجلس در شهرستان های بردسیر و سیرجان به صدا در آمد

با رد صلاحیت 8 نفر از داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، زنگ رقابت برای تصاحب تنها کرسی شهرستاهای سیرجان و بردسیر در قوه مقننه نواخته شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، با پایان یافتن زمان بررسی صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در هیات‌ نظارت تعداد دواطلبان شرکت در رقابت های انتخابات مجلس شورای اسلامی درحوزه شهرستان های بردسیر و سیرجان به 19 نفر رسید .

ز 29 داوطلب برای شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر19 نفر از فیلتر هیات نظارت استان گذشتند. پیش از بررسی صلاحیت ها در هیات اجرایی شهرستان 2 نفرانصراف دادند و از مجموع 27 نفر باقی مانده از سوی هیات نظارت استان 5 نفر با رد صلاحیت و 3 نفر با عدم احراز صلاحیت روبرو شدند. دلایل رد صلاحیت و عدم احراز داوطلبان از سوی هیات نظارت استان به آنان اعلام شده است

این افراد از تاریخ27 تا 29 دی ماه  فرصت دارند تا اعتراض خود را  کتبا به صورت مستقیم یا از طریق هیات نظارت استان کرمان (مستقر در فرمانداری کرمان واقع در خیابان عدالت) به شورای نگهبان تسلیم نمایند.

اعلام قطعی اسامی نامزدها به مراکز حوزه های انتخابیه توسط وزارت کشور ۲۷ بهمن سال جاری خواهد بود، در روز ۲۸ بهمن به صورت آگهی عمومی منتشر خواهد شد و تبلیغات انتخاباتی نامزدها و طرفداران آنها از ۲۹ بهمن تا ۵ اسفند و درنهایت ۷ اسفند روز برگزاری انتخابات می باشد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه