رفتن به بالا
  • Monday - 4 January 2016 - 10:27
  • کد خبر : ۳۳۲۷۳
varzesh

لینک کوتاه:

سوشا مکانی با حاشیه ها کمر خودش را شکست

متاسفانه سوشا مکانی که دو فصل پیش یکی از ارکان قهرمانی فولاد محسوب می شد پس از انتقال به پرسپولیس با حاشیه های فراوانی مواجه شد و همین امر موجب شد تا فصلی پر نوسان را پشت سر بگذارد . بازیکنانی که به تیمهای بزرگ منتقل می شوند زیر ذره بین قرار دارند و باید نگاهی به عاقبت بازیکنانی مانند شیث رضایی و نیکبخت بیندازند…

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، مسعود پاشنا : دروازه بان پرسپولیس ظهر دیروز به علت داشتن شاکی خصوصی بازداشت شد و زندانی شد .

هر چند گفته می شود که مشکل سوشا مکانی که موجب بازداشت وی شده است تنها به انتشار تصاویر او در فضای مجازی نمی شود و مشکل دیگری دلیل بازداشت او است.

متاسفانه مکانی که دو فصل پیش یکی از ارکان قهرمانی فولاد محسوب می شد پس از انتقال به پرسپولیس با حاشیه های فراوانی مواجه شد و همین امر موجب شد تا فصلی پر نوسان را پشت سر بگذارد .

در برخی از بازیها درخشش فراوان داشت و در بعضی بازیها مانند بازی دو هفته پیش مقابل پدیده مانند سنگربانان خیلی مبتدی ظاهر شد و در هر دو گل خورده قرمزها مقصر بود …

حیف نیست بازیکنی با قابلیت فنی بالا و فیزیک مناسب در صورتی که قدر خود را می دانست با توجه به اختلاف رحمتی با کی روش و مصدومیت حقیقی می توانست دروازه بان شماره یک تیم ملی باشد ولی متاسفانه راه را اشتباه رفت و با غرق سدن در حاشیه ها آینده خود را متزلزل کرد…

چندی پیش بنا بر ادعای سوشا مکانی ، اطلاعات گوشی وی به سرقت رفته و منتشر شده است. این اطلاعات منتشر شده حاوی عکس های شخصی افراد است و به همین دلیل حضور و توضیح وی به دادسرای فرهنگ و رسانه الزامی شد.

درحالی که بعد از احضار سوشا مکانی، دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی به دادسرای فرهنگ و رسانه به دلیل انتشار عکس‌هایش در فضای مجازی،  برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها از تبرئه وی در فدراسیون فوتبال خبر داده بودند مکانی به علت داشتن شاکی خصوصی بازداشت شد و به زندان رفت.

گفته می شود احضار وی ربطی به تبرئه‌اش در فدراسیون فوتبال و انتشار عکس هایش در فضای مجازی ندارد ، هر چند دروازه بان پرسپولیس به این حکم اعتراض کرده است و در این خصوص درخواست تجدید نظر داده است.

سردار حسین اشتری فرمانده ناجا درباره انتشار تصاویر خصوصی سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در فضای مجازی و ادعای این فرض برای ثبت شکایتش در پلیس فتا اظهار کرد: پرونده این فرد در دادسرای جرایم رایانه‌ای در حال رسیدگی است و هر تصمیمی از سوی مقام قضایی گرفته شود، ما نیز طبق قانون با آن برخورد کرده و اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

محمد حسینی حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال درباره‌ پرونده‌ی سوشا مکانی روز گذشته اظهار کرد: این موضوع دو جنبه دارد که ما به رکن فوتبالی آن می‌پردازیم. اگر قرار باشد ما به این پرونده ورود کنیم این پرونده را به رکن قضایی فدراسیون فوتبال واگذار می‌کنیم تا آن‌ها به این قضیه ورود کرده و تصمیم‌گیری کنند. اگر هم قرار باشد در خارج از فوتبال به آن رسیدگی شود مراجع فضایی خودشان کارهای رسیدگی را انجام می‌دهند.

وی اضافه کرد: سوشا مکانی دیروز به همراه فردی که خود را پدر یکی از دختران معرفی کرده بود به فدراسیون فوتبال آمدند و با ارائه مدارکی اذعان داشتند که این دختر نامزد مکانی بوده است. البته هیچ گونه عقدی میان این دو برقرار نشده بود. درباره‌ی سایر دختران دیگر که در عکس‌ها بودند سوشا مکانی هنوز توضیحاتی ارائه نکرده است.

با توجه به شرایط سوشا مکانی قرار است علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز (دوشنبه) شخصاً با منصور قنبرزاده مذاکره کرده و پیشنهاد رسمی برای جذب بیرانوند را به مدیرعامل باشگاه نفت ارائه بدهد.

به هر روی همه بازیکنانی که به تیمهای بزرگ منتقل می شوند زیر ذره بین قرار دارند و باید نگاهی به عاقبت بازیکنانی مانند شیث رضایی و نیکبخت بیندازند که زمانی در تیم ملی جولان می دادند و محبوبیت فراوانی در بین هواداران داشتند ولی با حاشیه رفتن ، در اواخر فوتبال خود از چشم هواداران افتادند…

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه