رفتن به بالا
  • Friday - 1 January 2016 - 20:04
  • کد خبر : ۳۳۲۳۶
taram

لینک کوتاه:

شورای نگهبان قاطعانه صلاحیت ها رابررسی کنند

امام جمعه بردسیر گفت : مردم از شورای نگهبان می خواهند قاطعانه صلاحیت ها رابررسی کنند و ازاین هجمه های تبلیغاتی دشمن نترسند.

به گزارش هزار نیوز ؛

 

به گزارش هزار نیوز ، دکتر تارم امام جمعه بردسیر در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان  ضمن توصیه نمازگزاران به تقوای الهی در ادامه سلسله مباحث قبل درمورد افت های زبان گفت : یکی ازگناهان کبیره که توسط زبان صورت می گیرد دروغ است می گویند اگر همه گناهان داخل صندوقی باشند کلید ان دروغ است.

وی افزود: از پیامبر (ص)پرسیدندایا مومن دروغ می گویدفرمودند” نه انسانی که ایمان بخدا دارد دروغ نمی گوبد از دروغ گفتن اجتناب کنید زیرادروغ انسان رابه فسق و فجورهدایت می کند کسانیکه با قلب سلیم خدا را عبادت کنند از اتش جهنم دورند .

وی یادخاطره شهدای هویزه و خصو صا دانشجویان عزیز را گرامی و سال جدیدمیلادی را تبریک گفت و افزود : مقام معظم رهبری نیز دیداری با خانواده شهیدان ارمنی داشتند که جای خوشحالی آنها شد واین احترام اسلام به اقلیت های دبنی رامی رساند.

امام جمعه بردسیر ادامه داد : مقام معظم رهبری در این دیدار فرمودند ” اگردیدار با خانواده شهدا اسلام داشتیم قران هدیه می کنبم واگر انجیل اصلی پیدامی کردم برای شما می آوردم هم چنبن رهبری دیداری با اعضای همایش وحدت اسلامی داشتند.

وی به بیانات معظم له اشاره کرد گفت : این بیانات روی پنج محور بود داشتن وحدت ،بحث اسلام گرایی و دشمن ستیزی امریکا و دشمنان اسلام ،تفرقه افکنی کار دشمنان اسلام است حمایت از مسلمانان جهان وظیفه همه مسلمین است بحث دیگر انتخابات است که مرحله اول ثبت نام است انجام گردبد ومرحله دبگر تعبین صلاحیت ها توسط هییت های اجرایی و نظارت است همه ما باید زمبنه رقابت سالم را فراهم کنیم واین بابد بر اساس قوانین صورت گیردنه از کسانیکه رد صلاحیت می شوند طرفداری کنیم .

تارم افزود : جای تعجب است کسانیکه که هیج علمی ندارند در خبرگان رهبری ثبت نام کرده اندکسانیکه قران را درست بلد نیستند بخوانند کاندیدا شده اند توقع دارند صلاحیت انها تایید شود واین خلاف عقل و قانون است و مردم از شورای نگهبان می خواهند قاطعانه صلاحیت ها رابررسی کنند و ازاین هجمه های تبلیغاتی دشمن نترسند.

 میعاد بردسیر
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه