رفتن به بالا
  • Monday - 25 January 2016 - 11:05
  • کد خبر : ۳۳۶۰۵

لینک کوتاه:

طوفان سهمگین، ادارات دولتی در واشنگتن را تعطیل کرد/ ۲۸ نفر جان خود را از دست دادند و هزاران پرواز لغو شد

به دنبال طوفان‌های سهمگین و برف و بوران شدید، ادارات و سازمانهای دولتی، روز دوشنبه (امروز) در پایتخت آمریکا تعطیل است.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزا نیوز ، دفتر مدیریت کارکنان (OPM) اعلام کرد که سازمانهای دولتی فدرال آمریکا در واشنگتن دی سی و حومه این شهر روز دوشنبه (امروز) به دنبال طوفان سهمگین تعطیل خواهد بود.

طبق بیانیه دفتر مدیریت کارکنان، به کارکنان بخش‌های غیراضطراری برای مدت چندین ساعتی که قرار بوده در محل کار حضور داشته باشند، مرخصی موجه داده می‌شود مگر آنکه مجبور باشند از راه دور و یا بیرون از «واشنگتن» پایتخت آمریکا کار کنند.

این سازمان در یک بیانیه فوری در صفحه وب‌سایت خود اعلام کرد: «دفاتر فدرال در واشنگتن تعطیل است. کارکنان بخش‌های اضطراری و دورکار که مجبورند کار کنند می‌بایست از سیاست‌های سازمانهای مربوطه خود پیروی کنند».

طوفان سنگین همراه با بارش شدید برف بعدازظهر روز جمعه به سواحل شرقی آمریکا رسید و پایتخت آمریکا و ایالات اطراف از جمله مریلند، ویرجینیا و پنسیلوانیا را هدف قرار داد.

کارشناسان هواشناسی به واشنگتن دی سی بعنوان شهری اشاره کردند که احتمالاً سخت‌ترین آسیب ناشی از بارش شدید و فراوان برف را متحمل می‌شود. در حال حاضر، متروها در این شهر تعطیل است و احتمالاً مسافرت‌های هوایی با اختلالات بیشتری روبرو می‌شود.

گزارش‌های رسانه‌ها حکایت از آن دارد که تاکنون ۲۸ نفر در ایالات آمریکا در نتیجه شرایط وخیم جوی جان خود را از دست داده‌اند، هزاران پرواز در سراسر بخش شرقی آمریکا لغو شده است و کولاک موجب شد که فرمانداران دستکم ۱۱ ایالات آمریکا اعلام وضعیت اضطراری کنند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه