رفتن به بالا
  • Sunday - 24 January 2016 - 09:27
  • کد خبر : ۳۳۶۱۷
Amid-khatibi2-bardsiriau

لینک کوتاه:

عضو هیأت‌ علمی دانشگاه آزاد بردسیر، سردبیر مجله بین‌المللی Modern Banking شد

دکتر عمید خطیبی، عضو هیأت ‌علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از سوی انجمن بانکداری مجازی به عنوان سردبیر مجله تخصصی Modern Banking انتخاب شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، وی طی مصاحبه‌ای با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر گفت: مجله بین‌المللی “بانکداری نوین” به صورت فصلی منتشر شده و با استفاده از هیات‌ تحریره‌ بین‌المللی، مقالات ارسال شده را ارزیابی و منتشر می‌کند.

سردبیر مجله بین‌المللی “بانکداری نوین” افزود: این مجله در برگیرنده مقالات علمی و عملی در زمینه‌های بانکداری مجازی، بانکداری اینترنتی، پرداخت الکترونیکی، بانکداری متمرکز، بانکداری نرم‌افزاری و بانکداری جامع است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، از اين پژوهشگر و استاد دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر تاکنون بالغ بر50 مقاله درکنفرانس های ملی، بین المللی و ژورنال‌های داخلی و خارجی به چاپ رسیده است. داوری چندين ژورنال بين‌المللی و تالیف یک عنوان کتاب با موضوع «تجزیه و تحلیل کدهای مخرب» از دیگر فعالیت های این محقق و پژوهشگر است؛ وی یک جلد کتاب دیگر با عنوان «امنيت در سيستم های رايانش ابری» در دست تالیف دارد. دکتر عمید خطيبي همچنین موفق به کسب استاد نمونه دانشگاه در سال 1392 و کسب پژوهشگر برتر دانشگاه در سال 1393 شده است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه