رفتن به بالا
  • Saturday - 16 January 2016 - 08:17
  • کد خبر : ۳۳۴۴۶
yaman

لینک کوتاه:

مظلومیت این روزهای مردم یمن و وظیفه ما

مردم ایران باید شرایط امروز مردم مظلوم منطقه را دریابند و ندای مظلومانه ایتام یمن ، عراق و سوریه را با بصیرت تمام پاسخ دهند و باید با رای خود در انتخابات پیش رو ، مجلسی را بنا کنند که پیگیر و حامی خون مادران فرزندان و پدران مظلومی باشد که این روزها دنیایشان پر از درد و مهنت است.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، علی اکبر سیلانی کارشناس ارشد مسائل سیاسی ، این روزها اگر نگاهی به اطراف کشورمان ایران  بکنیم می بینیم که نزاع و درگیری بین رزمندگان شیعی و نوکران آ مریکا به اوج خود رسیده است ، تقریبا روزی نیست که در آن روز شهیدی از بچه های فاطمه زهرا( س) در کشور ما تشییع نشود این واقیت را بزارید کنار حوادثی که این روزها در یمن در حال وقوع است.

آمریکا جدیدترین سلاح هایش را روی سر مردم بی پناه یمن و در دوردست خود توسط عربستان خبیث و خائن آزمایش می کند. تصور کنید مادران یمنی را که هر روز باید نوحه سرایی فرزند شهیدشان را به تماشا بگذارند.

تصور کنید پدران مظلوم یمنی را که خانه و آشیانه ی ویرانشان ندای مظلومیت آنهاست. تصور کنید فزرند یمنی را که وقتی از زیر آوار بیرونش می آورند متوجه شهادت همه اعضای خانواده اش می شود و غم تنهایی را تا پایان عمر به دوش می کشد و تصور کنید آن دکتر جراح یمنی را که حتی بیمارش زیر دست او نیز امنیت ندارد و با هزار دلهره و نگرانی انفجار بیمارستان دست به جراحی می زند و … 

همه اینها فقط اوضاع این روزهای مردم مظلوم یمن است حال و روز مردم مظلوم عراق ، سوریه  ، بحرین و فلسطین نیز بهتر از یمن نیست. اما سوال من این است که آیا خداوند خون این همه مردم مظلوم را بی اثر گذاشته و انتقام آنها را نخواهد گرفت.

 در جواب باید گفت که خون مظلوم هرگز هدر نخواهد رفت اما با این توضیح که شرط به ثمر نشستن خون مظلوم این است که حامیان مظلومان محکم و کوبنده پشتیبانی عملی خود را از مظلومان داشته باشند و آ نها را تنها نگذارند.

اینجاست که می بینیم مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر خود مردم را هم توصیه می کند که در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنید حتی اگر مرا قبول ندارید و هم اینکه رای خود را به سمت و سویی سوق دهید که نتیجه آن تقویت روحیه مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان اسلام باشد .

لذا همه مردم ایران باید شرایط امروز مردم مظلوم منطقه را دریابند و ندای مظلومانه ایتام یمن ، عراق و سوریه را با بصیرت تمام پاسخ دهند و باید با رای خود در انتخابات پیش رو ، مجلسی را بنا کنند که پیگیر و حامی خون مادران فرزندان و پدران مظلومی باشد که این روزها دنیایشان پر از درد و مهنت است.

 

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه