رفتن به بالا
  • Monday - 25 January 2016 - 10:01
  • کد خبر : ۳۳۶۰۲
amrika

لینک کوتاه:

هدف آمریکا، فراموش شدن راه انقلاب و امام در ایران و کنارگذاشتن شعارهای انقلابی است/گاهی مسئولین با ناآگاهی اهداف دشمن را در کشور ترویج می کنند

سردار نوری گفت: آمریکا می خواهد ایران از شعارهای انقلابی، استکبار ستیزی، عدالت خواهی و حمایت از مظلومین و مستضعفین را کنار بگذارد، آرام و اهل مذاکره باشد تا آنها به راحتی مهره های خود را در کشور بچینند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از “ناب نیوز” سردار روح الله نوری، عضو هیئت امنای حوزه حضرت زینب (س) کرمان در نشست بصیرت افزایی و شناسایی جریان های نفوذی در این مدرسه علمیه گفت: فردی که بخواهد به یک گنج دست یابد، باید خطرات بسیاری را به جان خریده و با تلاش فراوان خرابه ها و تپه های قدیمی را جستجو کند وبه صورت مخفیانه و به دور از چشم قانون آن را به فروش برساند تا یک کالای مادی با ارزش دنیایی و بدون اینکه عاقبت به خیری داشته باشد، کسب کند.

فرمانده سپاه ثارالله تصریح کرد: سال ها پیش با برخورد نور انقلاب به چشمان مردم، با حرکت در مسیر آن به منشأ نور رسیدند وبا تمام وجود از آن نگهداری کردند و با وجود هزینه های سنگینی که در این راه پرداخت کردند اما از آن دست برنداشتند.

تبدیل ایران به قدرت برتر در منطقه چشم طمع دشمن را به آن دوخته است

وی افزود: مردم از انقلاب خود با پایمردی، جهاد، شهادت و تحمل سختی ها و تهدیدها، مقتدرانه پاسداری کردند چرا که این راه موجب کسب عزت و آبرو در دنیا و سعادت اخروی می شود و عاقبت به خیری در پی دارد.

نوری عنوان کرد: در طول ۳۷ سال گذشته با وجود توطئه های مختلف دشمن، مردم ایران هیچگاه تن به ذلت ندادند وبا هوشیاری ایستادگی کردند لذا امروز ایران به قدرت برتر منطقه تبدیل شده و این امر موجب شده دشمن همیشه به آن چشم طمع داشته باشد.

عضو هیئت امنای حوزه حضرت زینب (س) اذعان کرد: تحلیلگران، متفکران، کارگزاران و نخبگان آمریکایی ادعا می کنند همانطور که در قرن بیستم حاکمیت با آمریکا بوده است در قرن ۲۱ نیز باید اینگونه باشد چرا که آنان دنیا را مانند داستان گالیور و آدم کوچولوها می بینند که در برابر آنها کوچک و ضعیف است.

وی ابراز کرد: آمریکایی ها معتقدند چون در جنگ جهانی اول و دوم و جنگ سرد بلوک شرق و غرب فاتح میدان بوده اند امروز هم باید حاکمیت بی قید و شرط بر دنیا داشته باشند و لذا هیچ صدای مخالفی را بر نمی تابند.

غرب با بحران های اقتصادی،امنیتی و اخلاقی مواجه است

فرمانده سپاه ثارالله با اشاره به اینکه آمریکا از لایه های انکارناپذیر مشکلاتش در بلند پروازی های خود غافل ماند، بیان کرد: غرب چالش ها وبحران های پیش رو را ندید و حال فهمیده تا آنها را حل نکند موفق نمی شود.

وی با بیان اینکه اختلاف میان دوحزب دموکرات و جمهوری خواه در بحث دموکراسی موجب شده  آمریکا اقتدار گذشته را نداشته باشد، خاطرنشان کرد: آمریکا امروز در حل مشکلاتی چون طالبان، جنگ میان اعراب و صهیونیست ها و شکل گیری خاورمیانه بزرگ و جدید همچنین مبارزه با داعش قدرت لازم را ندارد و با وجود بدهی های فراوانی که به کشورهای چین، ژاپن و کره و سایر کشورهای اروپایی و آسیایی دچار بحران اقتصادی و امنیتی شده است.

نوری افزود: از طرف دیگر تولد فرزندانی که والدین مشخصی ندارند، موجب بحران های اخلاقی و تربیتی در آمریکا شده است که زندان های مملو از انسان های مختلف در این کشور ثمره همین بینش تربیتی آنهاست.

آمریکا برای حل بحران های داخلی و دستیابی به حاکمیت گذشته، نیازمند به زانو درآوردن ایران است

عضو هیئت امنای حوزه حضرت زینب (س) اذعان کرد: نه تنها آمریکا بلکه هم پیمانان آن نیز دچار مشکلات عدیده ای هستند چنانچه انگلستان برسر جدایی اسکاتلند درگیری اختلافات داخلی است، فرانسه، اسپانیا و رژیم صهیونیستی نیز دچار مشکلات امنیتی واقتصادی هستند به گونه ای که سرمایه گذاران حاضر به سرمایه گذای در اسرائیل نبوده و آن را در امنیت نمی بینند.

وی تصریح کرد: به عقیده نخبگان آمریکایی با این روند این کشور در سال های آینده به وضعیت بدتری  دچار و در عرصه های اقتصادی، دفاعی، امنیتی وسیاسی ضعیف تر می شود لذا آمریکا از طرفی دچار مشکلات داخلی است و از طرف دیگر نگرانی از اقتدار ایران، نیازمند پیروزی بالاتر از جنگ جهانی اول و دوم است زیرا اگر بتواند نظام جمهوری اسلامی ایران را به زانو درآورد، حاکمیت دنیا را در قرن ۲۱ خواهد داشت و مشکلات خود را حل کرده است.

هدف آمریکا، فراموش شدن راه انقلاب و امام در ایران و کنارگذاشتن شعارهای انقلابی است

نوری یادآور شد: آمریکا در ایران به گورباچفی نیاز دارد تا بتواند به اهداف خود برسد لذا در مرحله اول ایران باید اقتدار آمریکا را در منطقه بپذیرد و در ردیف کشورهایی چون بحرین و اردن قرار گیرد همچنین نباید در مهندسی اداره منطقه دخالت کند تا هرچه آمریکا می خواهد محقق شود.

فرمانده سپاه ثارالله ابراز کرد: آمریکا می خواهد ایران از شعارهای انقلابی، استکبار ستیزی، عدالت خواهی و حمایت از مظلومین و مستضعفین را کنار بگذارد، آرام و اهل مذاکره باشد تا آنها به راحتی مهره های خود را در کشور بچینند، راه انقلاب و امام و شعار مرگ بر آمریکا و اسراییل را به فراموشی بسپارد و خود را تسلیم کند.

وی اظهارکرد: همگان باید بدانند ما همچنان بر آرمان ها و ارزش های خود استوار هستیم وباوجود فراز و فرودهای فراوان، همواره راه انقلاب وامام را ادامه می دهیم .

گاهی مسئولین با ناآگاهی اهداف دشمن را در کشور ترویج می کنند

این مقام مسئول با اشاره به اینکه غربی ها برای از بین بردن وحدت، به دنبال راه اندازی جنگ بین عرب و عجم هستند تا بر جهان حاکم شوند، تاکید کرد: ما باید یکپارچگی درونی خود را حفظ کنیم و از نفوذ مهره های استحاله شده و از پا درآمده در مراکز مختلف و دست یافتن به اهدافشان جلوگیری کنیم.

وی افزود: دفاع از انقلاب اسلامی ایران و ایستادگی در برابر دشمنان و ضدانقلاب ها هدف اصلی مااست و به همین دلیل از کسانی که در راه انقلاب حرکت می کنند پشتیبانی می کنیم.

عضو هیئت امنای حوزه حضرت زینب (س) کرمان خاطرنشان کرد: باید مراقب باشیم تا در زمین دشمن بازی نکنیم و موجب ترویج آنچه مدنظر آنهاست نشویم چرا که دشمن تلاش وهزینه زیادی برای رساندن سخنان خود به گوش مردم ما صرف می کند اما گاهی مسئولین در اثر ناآگاهی اهداف دشمن را ترویج می دهند و آنها را یاری می کنند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه