رفتن به بالا
  • Monday - 4 January 2016 - 10:05
  • کد خبر : ۳۳۲۶۴
namer

لینک کوتاه:

چرا برخی از مسئولین در مراسم محکومیت اعدام شیخ نمر شرکت نکردند

برخی از اقایان که ترافیک کاری بالایی هم دارند سعی می کنند تا در برنامه های غیر ضروری حضور یابند اما این بار ترجیح دادند برخلاف نظر مقام معظم رهبری عمل کنند

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از دانا، هنوز داغ کشتار حاجیان در حج امسال سرد نشده است که روز گذشته رژیم سعودی در دهن کجی آشکار به جهان اسلام ، شیخ نمر باقر النمر عالم مؤمن و مظلوم عربستانی را اعدام نمود.

از زمان اعلام این خبر آزادی خواهان سراسر کره خاکی نسبت به آن واکنش نشان دادند و یک صدا آن را محکوم نمودند. مردم دیار کریمان نیز با وجود هوای سرد در صبح امروز، با تجمع در مقابل دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل در کرمان اعتراض خود را نسبت به این اقدام ننگین اعلام کردند و شعار های مرگ بر آمریکا، اسراییل و آل سعود سر دادند.

همچنین مقام معظم رهبری در جلسه‌ی درس خارج فقه خود با انتقاد شدید از سکوت مدعیان آزادی، دموکراسی و حقوق بشر و حمایت آنان از رژیم سعودی که خون بی‌گناه را تنها به خاطر انتقاد و اعتراض به زمین‌ می‌ریزد، تأکید کردند: جهان اسلام و همه‌ی دنیا باید نسبت به این قضیه احساس مسئولیت کنند.

برخی از اقایان که ترافیک کاری بالایی هم دارند سعی می کنند تا در برنامه های غیر ضروری حضور یابند اما این بار ترجیح دادند برخلاف نظر مقام معظم رهبری عمل کنند.

امروز وقتی به میان تجمع کنندگان می رفتی همه می پرسیدند چرا برخی از مسئولان کرمان که از آنها توقع می رود حتی از صدور یک بیانیه اعلام انزجار دریغ ورزیدند ؟ مگر حمایت از آزادی خواهی وظیفه مسئولان نیست که هیچ واکنشی از برخی از آنان شنیده نشده است ؟

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه