رفتن به بالا
  • Saturday - 2 January 2016 - 11:02
  • کد خبر : ۳۳۲۴۶
valibal

لینک کوتاه:

کتک خوردن داور والیبال در کرمان

هفته نخست از دور برگشت رقابتهای والیبال دسته یک کشور همراه با حواشی بسیاری بود از جمله کتک خوردن داور بازی لاستیک بارز و پارس مهر فارس.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل “ورزش خبر ” هفته نخست دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته اول مردان، یادواره ۲۰۰شهید والیبالیست در شهرهای کرمان، اصفهان، ارومیه، کرمانشاه، اراک، دامغان، بابلسر و رشت پیگیری شد . 

در یکی از دیدارهای حساس این هفته تیم والیبال لاستیک بارز در کرمان  میزبان تیم پارس مهر فارس بود که در پایان این بازی همراه با اغتشاشات بوجود آمده ناتمام ماند و نتیجه آن بر عهده فدراسیون والیبال قرار گرفت .

در گروه یک این رقابت ها یک دیدار در شهر کرمان برگزار شد که در چهار ست دو تیم گروه صنعتی لاستیک بارز کرمان و پارس مهر فارس دو بر دو مساوی شدند و مسابقه به ست پنج کشیده شد.

در ست پنجم و در زمانی که تیم گروه صنعتی لاستیک کرمان ۱۱بر ۹پیش بودند، متاسفانه مجتبی کرمی سرپرست تیم پارس مهر فارس به همراه دو بازیکن این تیم (علیرضا مرادی و ایمان مصطفوی) با داوران این دیدار درگیر می شوند و شرایط برگزاری مسابقه بر هم می خورد و این مسابقه ناتمام می ماند.

سازمان لیگ بر اساس گزارش اولیه ناظر مسابقه، سرپرست و دو بازیکن تیم پارس مهر فارس را تا اطلاع ثانوی از حضور در لیگ دسته یک محروم و به زودی در جلسه کمیته انضباطی به این موضوع رسیدگی می کند.

پیش تر دیدار دوتیم پیکان و بانک سرمایه در خانه والیبال تهران شاهد بداخلاقی ها بود. در این حادثه مهدی مهدوی و سیدمحمد موسوی بازیکنان ملی پوش تیم والیبال بانک سرمایه با «ورمیلگیو» کاپیتان ایتالیایی تیم والیبال پیکان درگیر شدند.

دو کاپیتان تیم های پیکان و بانک سرمایه نیز از سوی سازمان لیگ تا تشکیل کمیته انضباطی و تصمیم گیری نهایی از حضور در مسابقات لیگ برتر محروم شدند. با این شرایط معلوم نیست که والیبال به کدام سو می رود؟

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه