رفتن به بالا
  • Tuesday - 23 February 2016 - 13:46
  • کد خبر : ۳۴۳۰۷
سالک-172x132

لینک کوتاه:

آقایان به جای سکوت، باید BBC را محکوم کنند/عناصر داخلی که برای دشمن ایجاد امید کرده اند،باید به مردم معرفی شوند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: آقایان باید مانع از استفاده دشمن از این بسترسازی شوند که بهترین راه آن محکوم کردن BBC و لندن در این قضیه می باشد نه اینکه سکوت اختیار کنند. …

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از سرویس سیاسی “شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان” حجت الاسلام احمد سالک کاشانی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، در گفتگو اختصاصی با “ناب نیوز” در واکنش به سخنان روزگذشته هاشمی رفسنجانی که منتقدان لیست انگلیسی به فهم و شعور مردم ایران توهین می کنند؛ گفت: دشمنان ایران یعنی آمریکا، انگلیس و اسرائیل براساس کار کارشناسی و میدانی خود، تا زمینه ای در داخل کشور نبینند وارد صحنه آشکار نمی شوند.

آقایان به جای سکوت، باید BBC را محکوم کنند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که دشمن چه چیزی در لیست هاشمی رفسنجانی دیده اند که آن را مورد تأیید قرار می دهند؛ تصریح کرد: در داخل کشور زمینه ای برای استفاده بیگانگان شکل گرفته لذا آقایان باید مانع از استفاده دشمن از این بسترسازی شوند که بهترین راه آن محکوم کردن BBC و لندن در این قضیه می باشد نه اینکه سکوت اختیار کنند.

وی ابراز کرد: همانطور که امام خمینی (ره) دراین زمینه فرمودند اگر دشمن به شما حمله کرد باعث خرسندی است اما اگر تعریف کرد، جای سوال است و باید به این نکته توجه کرد.

سفارت انگلیس مهندسی انتخابات نیابتی آمریکا را در ایران به عهده گرفته است

حجت الاسلام سالک کاشانی با بیان اینکه امروز سفارت انگلیس مهندسی انتخابات نیابتی آمریکا را در ایران به عهده گرفته وبرای مردم ما تعیین تکلیف می کند، تاکید کرد: این امر از یک جهت موجب خرسندی است دشمن به استوانه های انقلاب اسلامی حمله می کند چرا که این نشان می دهد آیات عظام جنتی، مصباح و یزدی دقیقا در مقابل استکبار با قدرت ایستاده اند و این مسئله را به رخ دنیا کشیده اند.

وی یادآور شد: ضعف BBC و لندن در این است که دقیقاً به تخریب مسائلی می پردازد که مردم به آنها علاقمند هستند و ضدخواسته انگلیس عمل می کنند.

این نماینده مجلس بااشاره به حدیثی از امام سجاد (ع) عنوان کرد: امام فرمود «الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء و الجهلاء » یعنی الحمدالله که دشمنان ما از احمق ها هستند؛ حرکتی که انگلستان علیه انتخابات ایران شروع کرده از عمق حماقتش است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید بررسی شود چه امیدی در کشور برای لندن پیدا شده و عناصر وجریان هایی که برای دشمن ایجاد امید کرده اند، باید به مردم معرفی شوند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه