رفتن به بالا
  • Thursday - 25 February 2016 - 12:28
  • کد خبر : ۳۴۳۸۳
بیانیه-1-172x132

لینک کوتاه:

آیت الله خاتمی،حجت الاسلام بهرامی خوشکار وحجت الاسلام علیمرادی بردسیری کاندیدای مورد حمایت روحانیون کرمان هستند

روحانیون و طلاب حوزه های علمیه استان کرمان طی بیانیه ای ضمن دعوت از ملت ایران برای حضور در پای صندوق های رای در هفتم اسفندماه، حمایت خود را از آیت الله سید احمد خاتمی اعلام نمودند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از ناب نیوز؛ روحانیون و طلاب حوزه های علمیه استان کرمان طی بیانیه ای ضمن دعوت از ملت ایران برای حضور در پای صندوق های رای در هفتم اسفندماه، حمایت خود را از آیت الله سید احمد خاتمی اعلام نمودند و از مردم کرمان خواستند حمایت از کاندیدای اصلح مجلس خبرگان را مورد توجه جدّی خود قرار دهند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

مجلس خبرگان رهبری مهمترین نهاد مشورتی و تصمیم گیری نظام جمهوری اسلامی است که متصدی تعیین و حمایت از رکن رکین ولایت فقیه است. نظام اسلامی جمهوریت خود را از رأی مردم و اسلامیت خود را از ولایت فقیه می گیرد و این ترکیب موزون و شایسته و الهی رمز عظمت و شکوه و ماندگاری و حرکت تاریخ ساز ملت ایران است.

ملت عظیم الشأن ما برای پنجمین بار ، هفتم اسفندماه به پای صندوق های رأی خواهد رفت و نمایندگان شایسته و صالح خودرابرای مجلس خبرگان رهبری انتخاب خواهد کرد. جامعه طلاب و روحانیت انقلابی و ولایتمدار استان کرمان با بررسی های گسترده ضمن احترام به همه کاندیداهای محترم، نامزدهای مورد تأیید و حمایت خود را معرفی می نماید.

لازم به ذکر می دانیم، در تهیه این لیست جلسات متعدد با اعضای محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شده، که ضمن تقدیر و سپاس از آن بزرگواران، اعلام می دارد ۳نفر از اسامی طبق نظر مشترک جامعتین می باشد.

ما جمعی از روحانیون، اساتید و طلاب حوزه های علمیه استان کرمان، خدا را در نظر گرفته و برای انجام وظیفه تاریخی خود ضمن احترام به همه کاندیداهای بزرگوار در صحنه انتخابات خبرگان استان اعلام می داریم:

حضرت آیت الله خاتمی (زید عزه) الحق از یاوران و مدافعان راستین و صدیق و بصیر رهبر معظم انقلاب و از عمارهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول ۳۷ سال انقلاب بوده و به شهادت دیگر اعضای مجلس خبرگان رهبری، در عرصه دفاع از انقلاب و مواضع حکیمانه رهبری، خصوصا در مجلس خبرگان، سنگ تمام گذاشته، و همچنین دو کاندیدای دیگر حجت الاسلام و المسلمین علیمرادی بردسیری و حجت الاسلام و المسلمین بهرامی خوشکار که مورد حمایت جامعه مدرسین حوزه علیمه قم و جامعه روحانیت مبارز کشور هستند، کاندیدای مورد حمایت ما در مجلس خبرگان رهبری می باشد که بحمد الله در طول ۱۰ سال گذشته ایشان را فقهایی انقلابی  و عالمانی متقی یافتیم.لذا بر خود واجب می دانیم پیرو اوامر مقام معظم رهبری که در تاریخ ۲/۱۲/۹۴ فرمودند: اگر بنده در لیست معرفی شده برخی از افراد را نشناسم “اگر دیدم این‌ها آدم‌های متدین، مؤمن و انقلابی هستند، به حرفشان اعتماد می‌کنم و به {فهرست} آن‌ها رأی می‌دهم؛ اگر دیدم نه، کسانی که این فهرست را داده‌اند کسانی هستند که به مسائل انقلاب، به مسائل دین، به مسائل اســتقلال کشور خیلی اهیمت نمی‌دهند، دلشان دنبال حرف آمریکا و غیر آمریکا است، به حرفشان اعتماد نمی‌کنم” لذا ما از آحاد مردم انقلابی و ولایتمدار استان کرمان می خواهیم: حمایت از کاندیدای اصلح مجلس خبرگان را مورد توجه جدّی خود قرار دهند، باشد که ان شاء الله مشمول رحمت الهی قرار گیریم.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه