رفتن به بالا
  • Saturday - 13 February 2016 - 15:24
  • کد خبر : ۳۳۹۸۴
4

لینک کوتاه:

اکرام اعضای شورای نگهبان اکرام قانون و پیامبر است/ فقهای شورای نگهبان منصوب خود مقام معظم رهبری هستند

امام جمعه موقت تهران گفت: فقهای شورای نگهبان منسوب مقام ولایت و همه فقیه و جامع الشرایط و منصوب خود مقام معظم رهبری هستند لذا اکرام به آنان اکرام قانون و پیامبر می باشد و بی احترامی به آنان برای همه ضرر دارد. …

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش “هزار نیوز” آیت الله کاظم صدیقی در گفتگو اختصاصی با “شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان” در خصوص جوسازی های علیه شورای نگهبان و حمله به نهاد مقدس در آستانه انتخابات گفت: ریشه این امر را نمی دانیم اما حمله به شورای نگهبان که یک پایگاه قانونی است، کار صحیحی نمی باشد.
امام جمعه موقت تهران با تاکید براینکه شورای نگهبان مرزی است که شکستن آن اعتباری برای فرد باقی نمی گذارد؛ اذعان کرد: همه باید حرمت نهادهای قانونی را حفظ کنند به ویژه شورای نگهبان که فقهای آن منسوب مقام ولایت و همه فقیه و جامع الشرایط هستند، احترام دینی و خلافت شرعی دارند و از نظر انتصاب، منصوب خود مقام معظم رهبری هستند لذا اکرام به آنان اکرام قانون و پیامبر می باشد و بی احترامی به آنان برای همه ضرر دارد.
آیت الله صدیقی در رابطه با انتخاب اصلح از دیدگاه امام و مقام معظم رهبری و وظیفه مردم نسبت به انتخاب صحیح خاطرنشان کرد: اولین معیار برای انتخاب یک فرد مناسب باید اعتقاد او به اسلام، ولایت و اصول انقلاب اسلامی باشد نه تظاهر به آن و دیگری کفایت ،امانت داری، مردم داری و اطلاع از اوضاع مردم است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه