رفتن به بالا
  • Saturday - 20 February 2016 - 23:09
  • کد خبر : ۳۴۱۸۵
43-150x150

لینک کوتاه:

توصیه آیت الله خاتمی خطاب به کاندیداهای اصولگرای مجلس در جیرفت چه بود؟

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان در سفر انتخاباتی خود در جمع مردم شهرستان جیرفت خطاب به نامزدهای اصولگرای انتخابات مجلس در این شهر توصیه ای داشتند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما آیت الله سید احمد خاتمی خطاب به نامزدهای اصولگرای جیرفت گفت:این شهر یک نماینده می خواهد  انتظار از ارزشی ها این است  که صمیمانه تر و دوستانه تر به کاندیدایی  واحد برسند و  ارزشی عمل کنند یعنی این که بنده هیچ نظر خاصی روی هیچ کاندیدایی ندارم ولی هر گامی در مسیر انسجام برداشته شود گامی پسندیده  است.

وی انصراف از کاندیدا شدن به خاطر جلوگیری از تعدد نامزدهای ارزشی را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: گاهی کاندیدا شدن عبادت است و گاهی هم انصراف عبادت است فردیکه برای انسجام اصولگرایی و ارزش گرایی انصراف می دهد باید مدال برنده بودن را به این  فرد داد این انتظار است که هر چه به زمان انتخابات نزدیک می شویم این دوستی بیشتر  بشود عصر روز جمعه هفتم اسفند ماه  پایان رقابت و آغاز رفاقت باشد.

حجت الاسلام خاتمی گفت:انتخابات که تمام شد دعواها و حرف و حدیث ها هم تمام شوند و بر گذشته ها صلوات بفرستید.

به گزارش دقیانوس بایستی در این یک هفته پر التهاب سیاسی منتظر بود و نظاره کرد نامزدهای اصولگرا و ارزشی جیرفت چقدر به توصیه این بزرگان عمل نموده و جامه عمل می پوشانند و در راستای حفظ انسجام و آرمان فکری خود پا روی منیتها می گذارند.

آیت الله خاتمی در جیرفت (29) copy آیت الله خاتمی در جیرفت (27) copy

آیت الله خاتمی در جیرفت (21) copy

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه