رفتن به بالا
  • Wednesday - 24 February 2016 - 10:46
  • کد خبر : ۳۴۳۲۹
صادق-زیباکلام-165x106

لینک کوتاه:

توهین تئوریسین اصلاح طلبان به مردم کرمان

حضور صادق زیباکلام که به دعوت تشکل انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به این دانشگاه آمده بود با حاشیه هایی همراه بود. …

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از آرمان کرمان؛  حضور صادق زیباکلام که به دعوت تشکل انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به این دانشگاه آمده بود با حاشیه هایی همراه بود.

این برنامه از شورای نظارت بر تشکلها مجوز لازم را دریافت نکرده بود و دکترعارفی مسئول نهاد رهبری فقط به شرط مناظره با حضور وی در دانشگاه موافقت کرده بود ولی بدون اخذ امضای ایشان این برنامه برگزار شد.

از ابتدای این مراسم که در شام شهادت حضرت زهرا (س) برگزار شده بود کف و سوت و هلهله چاشنی برنامه بود و به هیچ و جه حرمت این عزا نگه داشته نشد؛ موضوع بعدی که به چشم می خورد سخنان زیباکلام در توهین به شورای نگهبان و خودسر خواندن این نهاد بود همچنین در ادامه به افراد تایید صلاحیت شده از جانب شورای نگهبان اهانت شد.

اهانت های زیباکلام به همین جا ختم نشد و تا جاییکه می شد وی مجلس هشتم و نهم را مورد حمله قرار داد و عنوان کرد که این مجالس به نفع مملکت و کشور کار نکرده اند همچنین در مورد تیم مذاکره کننده سابق در جریان هسته ای گفت آنها صفر بار به مجلس رفتند و این در حالی است که فقط آقای جلیلی سه بار برای پاسخ به سوالات نمایندگان به مجلس شورای اسلامی رفته بود؛ شاید بتوان این سخنان آقای دکتر را به حواس پرتی وی ربط داد و با این اوصاف باید دیگر سخنان وی را نیز با واقعیت تطبیق دهیم تا صحت وسقم آنها مشخص شود.

در انتهای این مراسم هم ایشان ضمن توهین به شهر کرمان و مردم کرمان اظهار داشت: زود سوالهای خود را بپرسید که من باید به پروازم برسم و از این “خراب شده بروم” و بعد از تهران مجددا به خراب شده ی دیگری بروم؛ در اینجا ذکر این نکته را لازم می دانم که خطاب به آقا دکتر عرض کنم از این کرمانِ خراب شده حاج قاسم سلیمانی مردی که مایه افتخار جهان اسلام است بیرون آمده است.

نکته قابل توجه در پرسش و پاسخ انتهای مراسم نیز این بود که میکروفن فقط به عده خاص و از پیش تعیین شده ای برای طرح سوال داده می شد!

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه