رفتن به بالا
  • Saturday - 27 February 2016 - 11:49
  • کد خبر : ۳۴۴۸۰
658058

لینک کوتاه:
برای سومین دوره ی متوالی؛

حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس دهم شد

پس از شمارش آرا شهباز حسن پور بیگلری برای سومین دوره نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش هزار نیوز ؛

پس از شمارش آرا شهباز حسن پور بیگلری برای سومین دوره نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش هزار نیوز به نقل از خبرنگار سرویس سیاسی “سیرجان خبر” با تمام شمارش آرا شهباز حسن پور بیگلری برای سومین دوره نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش خبرنگار ما از اوایل بامداد روز شنبه کار شمارش آرا در فرمانداری سیرجان و بردسیر آغاز شد که در نهایت شهباز حسن پور با کسب ۵۴۹۷۰ رای کرسی مجلس را از آن خود کرد و برای سومین بار متوالی بر صندلی سبز مجلس تکیه زد.

همچنین سید احمد حسینی یکی از رقبای اصلی شهباز حسن پور با نتیجه ای نزدیک ۴۳۷۶۶ رای را توانست به صندوق آرای خود بریزد و در شهرستان سیرجان و بردسیر هشت نامزد با یکدیگر رقابت کردند و تنها یک نفر از بین این تعداد کاندیدا می تواند به مجلس راه پیدا کند.

همچنین در انتخابات خبرگان رهبری نیز سید احمد خاتمی توانست با کسب ۵۹۹۷۲ رای آرا اول را در شهرستان سیرجان به خود اختصاص دهد.

فرماندار حوزه انتخابیه شهرستانهای سیرجان و بردسیر با تقدیر از حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه جاری گفت :ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی یکبار دیگر با حضور خود پیام مهمی به بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی دادند.

لیست شمارش آرا مجلس شورای اسلامی

 

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


2 دیدگاه برای “حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس دهم شد”

  • امین says:

    انشاءالله به سلامتی ولی این رای پیام خاصی هم داره امید که دست اندرکاران و تحلیل گران به خوبی تحلیل کنند!!!!!!!

  • جهان says:

    اقای حسن پور در طول شش ماه گذشته مسئولین بردسیرکه طرفدار جهانگیری بودند تمام افرادی که منتسب به شما بودند را اتوبوسی از مسئولیت برکنار کردند حتی به خود شما هم رحم نکرده و تا یک هفته مانده به انتخابات به شما توهین می کردند که جای بسی تامل داردچه اتفاقی افتاد هفته آخر همین افراد منتسب به دولت ،دلسوز شما شدند و برای شما سخنرانی نمودند وتبلیغات کردند البته معنی اصلاحات را هم فهمیدیم که اعتقاد به حزب فقط برای حفظ میز مسئولیت است وارزش اصلاح طلبی همین قدر است . برادر عزیز ما شما رو بعنوان اصولگرا می شناسیم وقبول داریم ان شاا… فکری اساسی برای این افراد کنید که قطعا یقین داریم که اینها پایبند هیچ اصل واصولی نیستند در هر صورت ضمن تبریک به شما از خداوند منان برای شما ارزوی موفقیت داریم

ارسال دیدگاه