رفتن به بالا
  • Tuesday - 23 February 2016 - 11:19
  • کد خبر : ۳۴۲۸۱
362710_286

لینک کوتاه:

خنجر های زهرآگینی پشت لبخند های دشمنان انقلاب است

حجت الاسلام نکونام، دین مدار واقعی را کسی دانست که برابر یزیدیان زمان مقاوم و مستحکم باشد و اجازه نفوذ دشمن به کشور را ندهد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از خبرگزاری بسیج در چهارمحال و بختیاری؛ نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در سفر به شهر طاقانک، با حضور در گلزار شهدای این شهر، ضمن قرائت فاتحه یاد و خاطره‌ی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گرامی داشت و سپس مقبره امامزادگان شیخ زین الدین و سیده سکینه و زبیده خاتون را زیارت کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام در دیدار با مردم شهر طاقانک، انتخابات هفتم اسفند را مظهر بیداری ملت و دفاع از نظام و استقلال و عزت ملی دانست و گفت: مردم با حضور همه‌جانبه و آگاهانه و همراه با بصیرت و هوشیاری خود در انتخابات، باردیگر نقشه‌های شوم دشمنان را نقش برآب می‌کنند.

امام جمعه شهرکرد، غفلت از دشمن را نگرانی و چالش بزرگ امروز کشور خواند و تصریح کرد: متأسفانه عده‌ای در داخل نسبت به دشمن غافل هستند و می‌گویند دیگر دوران سردادن شعار «مرگ بر آمریکا» به پایان رسیده است و باید با نرمش و سازش با غرب و بیگانه مشکلات و کمبودهای درون کشور را جبران کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان، استکبار ستیزی را اصل دین دانست و تاکید کرد: دین مدار واقعی آن کسی نیست که نماز بخواند و ظواهر دینی و اسلامی را رعایت کند؛ بلکه دین مدار واقعی آن کسی است که در برابر یزیدیان زمان مقاوم و مستحکم باشد و اجازه نفوذ دشمن به درون کشور را ندهد.

حجت الاسلام‌ و المسلمین نکونام، با تاکید بر این که بارها گفته‌ایم که آمریکایی‌ها غیرقابل اعتماد هستند، تصریح‌کرد: بعد از این دوره طولانی مذاکرات و سپس توافق هسته‌ای، آمریکایی‌ها باز با صراحت و وقاحت تمام می‌گویند که جمهوری اسلامی ایران را دشمن درجه اول خود می‌دانیم و تحریم‌های ضد ایرانی را لغو نخواهیم کرد.

رییس شورای فرهنگ عمومی استان، با طرح این سوال که آیا می‌توان در برابر چنین دشمن خیز برداشته‌ای نرمش و سازش کرد؟، گفت: متأسفانه برخی‌ها در داخل توطئه‌ها و دشمنی‌های آمریکایی‌ها را نادیده گرفته‌اند و به چشم دوست به آن‌ها نگاه می‌کنند که این نشان از غفلت عمیق برخی از این خواص است.

حجت الاسلام ‌ والمسلمین نکونام تصریح کرد: متأسفانه مشکل بزرگ امروز ما در داخل کشور آن است که برخی‌ها با تمام وجود تلاش می‌کنند که چهره آمریکا را بزک کنند و به جامعه القاء کنند که دوران سردادن شعار«مرگ بر آمریکا» به پایان رسیده و دیگر وقت سر میز مذاکره نشستن و با دشمن تعامل کردن است درحالی که این‌ها فریب و توطئه‌ای بیش نیست.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: اگر چه در درون کشور با مشکلات و کمبودها و نارسایی‌هایی همچون فقر، بیکاری، مشکلات اقتصادی مواجه هستیم؛ اما بزرگترین و اساسی‌ترین چالش امروز کشور و نگرانی مقام معظم رهبری، دشمنی آمریکا و تلاش آن‌ها برای متزلزل کردن پایه‌های انقلاب اسلامی ایران است.

حجت الاسلام ‌و المسلمین نکونام خطاب به مردم تاکید کرد: دشمن با تمام وجود می‌کوشد که انقلاب اسلامی را از شما بگیرد، شما با بصیرت و هوشیاری و شناخت توطئه‌های دشمن و اعتنا و اعتماد نکردن به ظاهرسازی‌های برخی از مسئولان واداده درون کشور، نقشه شوم دشمن را نقش برآب کنید.

رییس شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی استان با تاکید بر این که وادادگی و ریزش برخی از خواص جای تعجب ندارد تصریح ‌کرد: از ابتدای انقلاب ریزش‌ها و رویش‌های فروانی داشته‌ایم، اما مهم این است که رویش‌های انقلاب در زمینه‌های مختلف از جمله وجود نیروهای مؤمن، انقلابی، متخصص، تحصیل‌کرده، فن‌آور و کارآمد، بسیار بیشتر از ریزش‌ها بوده است.

حجت الاسلام‌ و المسلمین نکونام، با اشاره به تلاش برخی از واداده‌های داخلی برای حاکمیت جریان اشرافی‌گری در درون کشور تصریح کرد: باز شدن پای آمریکایی ها به داخل کشور به بهانه رونق اقتصادی و بهبود وضع معیشتی مردم و ورود کالاهای لوکس و مدرن به داخل و درپی آن کم‌رنگ شدن ارزش‌ها و توانمندی‌های داخلی، مصداق بارز اشرافی‌گری در درون کشور است.

نماینده ولی‌فقیه در استان تاکید کرد: به یقین دشمنان در مقام آسیب رساندن به این انقلاب هستند و در پشت لبخندهای آن‌ها، خنجرهای زهرآگینی است که می‌خواهند به جان و قلب این انقلاب وارد کنند.

حجت الاسلام ‌و المسلمین نکونام، انتخابات پیش رو را عرصه‌ای دیگر برای خنثی کردن توطئه‌ها دشمنان دانست و خاطرنشان‌کرد: قطعاً ملت ایران با حضور گسترده و رأی با بصیرت و آگاهانه خود به جریان مؤمن و انقلابی، قلب و دل امام عصر(عج) و مقام معظم رهبری را همانند حضور به موقع و پرشور خودشان در راهپیمایی 22 بهمن، خرسند و دشمن را ناکام و ناامید خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در استان در پایان سفر خود به شهر طاقانک با خانواده شهیدان علی اکبر و مصطفی رفیعی دیدار و ضمن گرامی‌داشتن یاد و خاطره‌ی شهدای گرانقدر، از صبر و استقامت خانواده‌های معظم آنان تجلیل کرد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه