رفتن به بالا
  • Thursday - 25 February 2016 - 07:04
  • کد خبر : ۳۴۳۴۶
images (4)

لینک کوتاه:

درددل یک جوان بردسیری با نماینده آینده شهرستان بردسیر

نماینده آینده شهرستان بردسیر، وقتی که وارد مجلس شورای اسلامی شدی و بر کرسی های بهارستان نشستی، هرزگاهی که وقت کردی در بین مردم شهر حضور پیدا کن و پای درددل مردم بشین…

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ، جوانی برخاسته از قشر ضعیف جامعه هستم که تمام دردهای محرومان را با گوشت و پوست خود لمس نموده ام و هر سخنی که میگویم سخن مظلومین و محرومین است.

اهل شهری هستم که سالهای سال است زیر سایه شهرستان سیرجان به چشم خیلی ها نیامده است و با وجود امکانات و پتانسیل های بالقوه، رشد و شکوفایی اقتصادی، اجتماعی فرهنگی و سیاسی نسبت به سیرجان نداشته و این باعث عقب افتادن این شهرستان نسبت به سیرجان شده است.

نماینده آینده شهرستان بردسیر، وقتی که وارد مجلس شورای اسلامی شدی و بر کرسی های بهارستان نشستی، هرزگاهی که وقت کردی در بین مردم شهر حضور پیدا کن و پای درددل مردم بشین.

نماینده آینده بردسیر، هرزگاهی، هم سفره فقیرانه آن دختر بچه لاغر و نحیفی بشو که به خاطر بیکاری و ناتوانی پدر پیرش که زمانی کارگر کارخانه قند بود، هم اکنون نگاهش منتظر به در و دستان زحمت کش برادری است که تنها 17 سال دارد.

راستی نماینده آینده تاکنون شام خودت را با شام این سفره فقیرانه مقایسه کرده ای؟!!!

هرزگاهی هم صحبت جوان سرگردانی بشو که تفریحش به جای استخر شنا، پیست موتور سواری و … اعتیاد و سیگار گوشه به لب شده است.

گاهی به خانه ی پیرمرد و پیرزن تنهایی برو که مدتهاست نگاه منتظرشان به در خانه ای است که روزی باز شود و صدای فرزندان و نوه هایشان فضای خانه را سرشار از شادی و سرور کند.

اما نماینده آینده آیا می دانی آن فرزندان هم اکنون کجا هستند؟!!!

آن فرزندان سال های سال است از شهری که پیشرفت کندی دارد و امکانات رفاهی، آموزشی و تفریحی مناسب برای رشد و پیشرفت فرزندانشان را ندارد مهاجرت کره و رفته اند.

نماینده آینده گاهی خودت را جای پدر و مادر نگرانی بگذار که هر روز بهترین ساعت های عمرشان را با نگرانی از بین می برند تا فرزندی که بخاطر کمبود امکانات آموزشی و تحصیلی مجبور به رفت و آمد روزانه به کرمان است بازگردد.

یا شاید بهتر است خودت را جای آن خانواده ای بگذاری که به خاطر کمبود امکانات تفریحی و آموزشی و رفاهی و … شاهد از بین رفتن تک تک استعداد های جوانه زده فرزند بااستعدادشان هستند، خانواده ای که افسوس می خورند که سرمایه کافی برای مهاجرت و ساختن آینده فرزندشان در یک شهر بهتر را ندارند چراکه امیدی به آبادانی شهرشان ندارند.

نماینده آینده گاهی بیا و از نزدیک زحمت ها و عرق های کشاورز زحمت کش را ببین و دست های ترک خورده اش را نگاه کن و بدان که او عرق میریزد تا فرزندش تحصیل کند و آینده ای درخشان در شهر خودش داشته باشد و بعدها از مدیران شهرش باشد.

اما نماینده آینده آیا مطلعی که اکثر لیسانس ها و فوق لیسانس های شهر ما به جای اشتغال در مشاغل دولتی شهرشان که توسط افراد غیربومی گرفته شده است مشاغل آزاد دارند و خیلی ها هم بیکار هستند.

نماینده آینده گاه گاهی که وقت کردی آمار جوانان بیکار شهر را بگیر و عاقبتشان را جویا شو و از خودت بپرس اگر معدن درآلو بود چند جوان بیکار سرکار می رفتند و به دام اعتیاد نمی افتادند. از خودت بپرس اگر کارخانه فولاد تمام نیروهایش را بومی می گرفت آینده کاری چند جوان تضمین می شد و زندگی چند نفر به بهانه بیکاری از هم نمی پاشید.

حالا سوال من این است: چه کسی قرار است پاسخگو باشد؟؟؟

چه کسی قرار است پاسخگوی تحصیل و آینده آن برادر 17 ساله ای باشد که خیلی زود مسئولیت زندگی را به دوش گرفت؟!!!

چه کسی قرار است پاسخگوی چندین سال زحمت آن پدر پیر و ناتوانی باشد که الان می بایست بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای حقوق بازنشستگی اش را می گرفت و این چنین شرمنده خانواده اش نمی شد؟!!!

چه کسی قرار است جوابگوی عرق ها و زحمت های آن کشاورز زحمت کش باشد؟!!!

چه کسی قرار است پاسخگوی نیازهای جوانان این شهر باشد و به خانواده هایشان امید دهد که جای هیچ نگرانی نیست؟!!!

چه کسی قرار است آینده شغلی و زندگی این جوانان را تضمین کند؟!!!

چه کسی قرار است پاسخگوی تنهایی پیرمرد و پیرزن منتظری باشد و در سختی ها کمک احوالشان باشد؟!!!

چه کسی قرار است پاسخگوی عمر و هزینه تحصیلی به باد رفته جوانان تحصیل کرده شهر باشد؟!!!

و هزاران هزار سوال دیگر که در اذهان همه ی مردم این شهر باقی مانده است…

نماینده آینده شهرستان امیدوارم وقتی که بر کرسی های بهارستان نشستی، برای یک لحظه هم که شده به عقب بازگردی و به یاد آوری که همان جوان بیکار، پیرمرد و پیرزن تنها، خانواده نگران، کشاورز زحمت کش و … تو را روی آن صندلی نشاندند و به جایگاه کنونی رساندند، امیدوارم در آن لحظه رایشان را بی ارزش نشماری و مردم نجیب و مظلوم بردسیر را فراموش نکنی.

نماینده آینده لطفا رای های مردم ساده، مومن، نجیب و همیشه در صحنه بردسیر را پلی برای انجام بازی های سیاسی خود قرار نده و بر سر کرسی خود بشین و در راه رفع مشکلات مردم بکوش و نماینده مردم باش نه نماینده حزب و گروهی خاص.

نماینده محترم آینده شهرستان، شما وزیر محترم کار یا اداره کاریابی نیستید که به هرکس می رسید قول شغل اداری می دهید و به کار فلان کارمند ساده دولتی قول عزل و نصب فلان کس و فلان مدیر را می دهید، نماینده آینده این کار توهین به شعور مردم است.

نماینده آینده امیدوارم در هنگام تصویب طرح های اقتصادی، دستان ترک خورده، چهره خسته کارگران بی بضاعت و جیب خالی سرپرستان خانواده ها درنظرتان مجسم شود و جناح بندی های مجلس و خواسته های حزبتان تمرکزتان را بهم نزند.

نماینده آینده بردسیر، ما که صادقانه به شما اعتماد کردیم و شما را به عنوان نماینده و مدافع خود راهی مجلس کردیم، شما چگونه ندای وجدانتان را پاسخ می دهید؟

نماینده آینده یادت باشد پست و مقام های دنیوی زودگذرند پس کمی به فکر فردای بدون مسئولیت خود باشید.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


2 دیدگاه برای “درددل یک جوان بردسیری با نماینده آینده شهرستان بردسیر”

ارسال دیدگاه