رفتن به بالا
  • Sunday - 21 February 2016 - 09:02
  • کد خبر : ۳۴۱۸۹
timthumb

لینک کوتاه:

دنیا در انتظار ۷ اسفند است/ می خواهند خبرگان را از تاثیرگذاران خالی کنند/ گاهی تکلیف شرعی بر انصراف دادن است

آیت الله سید احمد خاتمی در جمع مردم بافت بیان داشت: برای ما روشن است که حضور با شکوهی دارید اما اینبار فتنه گران نخواهند توانست که سرمایه حضور شما را بسوزانند چرا که روسیاهی فتنه تا ابد برای فتنه گران باقی ماند و دیگر هوس نمی کنند در گردابی که صهیونیست، آمریکا، انگلیس، منافقین و سلطنت طلبان برا آنها درست کردند قدم بگذارند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از ”اقطاع”؛ آیت الله سید احمد خاتمی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری و همچنین نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان در جمع مردم ولایی شهر بافت در مصلی امام خامنه ای (مد ظله العالی) ، در سخنرانی با اشاره به اهمیت حضور مردم در پای صندوقهای رای اظهار داشت: این حضور پیامهای قرآنی در بر دارد از جمله بیعت با شهدا و نظام اسلامی، چرا که هر رایی که ۷ اسفند به صندوق انداخته می شود یک آری دیگر به جمهوری اسلامی ایران می باشد.

۲۰۱۶۰۲۲۰_۱۶۰۹۵۸

 

 

آیت الله خاتمی، یاری رهبری را پیام دیگر این حضور دانست و افزود: قران کریم اشاره دارد که یاری ولایت یاری خداست همانطور که حضرت امام(ره) فرمودند” پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد”

وی “حضور “را یکی دیگر از پیامهای قرانی ۷ اسفند عنوان کرد و گفت: خداوند در قرآن کریم می فرماید، ” مومنین در همه صحنه های بایسته حضور دارند و بدون اجازه میدان را ترک نمی کنند” بدانید که دنیا در انتظار ۷ اسفند است پس حضوری شکوهمند، بار دیگر پیوند نا گسستنی شما را با شهیدان را نشان می دهد.

۲۰۱۶۰۲۲۰_۱۶۱۱۰۴

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان بیان داشت: برای ما روشن است که حضور با شکوهی دارید اما اینبار فتنه گران نخواهند توانست که سرمایه حضور شما را بسوزانند چرا که روسیاهی فتنه تا ابد برای فتنه گران باقی ماند و دیگر هوس نمی کنند در گردابی که صهیونیست، آمریکا، انگلیس، منافقین و سلطنت طلبان برا آنها درست کردند قدم بگذارند.

۲۰۱۶۰۲۲۰_۱۶۱۰۵۶

وی یکی از ویژگیهای دور پنجم انتخابات مجلس خبرگان رهبری نسبت به ۴ دور قبل را وجود فضای مجازی از جمله کانالهای تلگرام دانست و خاطر نشان کرد: هم خوبان و هم دیگران از این فضا استفاده می کنند همانگونه که انگلیس در کمپینی مجازی از مردم خواست که در انتخبات مجلس خبرگان رهبری به آیت الله جنتی، آیت الله یزدی، آیت الله مصباح، آیت الله علم الهدا و آیت الله خاتمی رای ندهند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری، با ابراز تأسف نسبت به برخی عناصر داخلی که پا جای پای آمریکا و انگلیس می گذارند و در فضای مجازی علیه این علماء، لجن پراکنی می کنند، خاطر نشان کرد: مردم باید بیدار باشند و تحت تاثیر این شایعات دروغین قرار نگیرند چرا که انگلیس پرونده بسیار سیاهی در رابطه با خیانت به مردم ایران دارد.

۲۰۱۶۰۲۲۰_۱۶۰۶۴۱

وی ادامه داد: آیت الله جنتی شخصی است که در گردنه نظام همچون جنگ احد قهرمانانه ایستاده و جلو نفوذیها را هم در مجلس خبرگان و هم مجلس شورای اسلامی می گیرد. آیت الله یزدی فردی ولاییست که محکم در پایگاه ولایت ایستاده، همچنین آیت الله مصباح که به تعبیر امام خامنه ای(مد ظله العالی)، مطهری زمان است. آیت الله خاتمی که پدر فتنه گران را درآورده است و … لذا اگر دشمن نسبت به اینها کینه نداشته باشد جای تعجب است.

آیت الله خاتمی، خطاب به نیروهای ارزشی توصیه کرد: ارزشیها در فضای مجازی وارد شوند، اگر دشمن تک می زند شما پاتک بزنید، اگر آنها تحریف می کند شما روشنگری کنید.

۲۰۱۶۰۲۲۰_۱۶۰۶۲۹

وی تاکید کرد: جریانی که جایگاهی در بین مردم نداشته و حتی یک روز هم با جامعه مدرسین نبوده است اکنون سعی می کند در سایه جامعه مدرسین جایگاهی برای خود پیدا کند ، اینها کسانی هستند که از فرت بیچارگی، کاندیداهای جامعه مدرسین را در لیست خود آورده اند تا اگر در انتخابات رای آوردند، قالتاقی کنند و بگویند نصف رای ما ماست و نصف رای از آن جامعه، اینها اگر مرد هستند حساب و لیستشان را جدا کنند.

 

این عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: جریان نفوذی ابتدا قصد داشتند در انتخابات، خبرگان را بگیرند اما دیدند نیرویی که جایگاهی بین مردم داشته باشد را ندارند، بعد از آن سعی کردند اقلیتی قوی در بین خبرگان دست و پا کنند که از عهده این نیز برنیامدند و در نهایت سعی کردن برای تلافی، تاثیرگذاران مجلس خبرگان رهبری را از چشم مردم بیاندازند ، بنده از جلساتشان خبر دارم که اسم برخی کاندیدا را وضعیت قرمز گذاشته اند که نباید رای بیاورند از جمله آیت الله جنتی، آیت الله یزدی، آیت الله مصباح، آیت الله علم الهدا و آیت الله خاتمی.

وی خاطر نشان کرد: اینها می خواهند مجلس خبرگان رهبری را از تاثیرگذاران خالی کنند که به یاری خدا در این توطئه هم ناکام می مانند و “عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد” اگر آنها روی این چهره ها حساسیت به خرج نمی دادند معمولی می گذشت اما با این حساسیت، مردم تهران، کرمان، اصفهان،مشهد و اهواز، اصولگراها ی مورد هجمه قرار گرفته را در لیستشان قرار می دهند.

امام جمعه موقت تهران، با بیان اهمیت مجلس شورای اسلامی خطاب به کاندیدا های حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه، تاکید کرد: از روی علاقه می گویم که به وحدت و یک نفر برسید . از کانالهای مختلف از جمله، اطلاعات، سپاه، نیروی انتظامی و .. نظر سنجی کنید و کسی که در نظر سنجی ها بیشترین رای را دارد دیگران به نفع او کنار روند. چرا که رضای خدا در ان است و این یک امتحان است.

 

وی ادامه داد: گاهی تکلیف شرعی بر، آمدن است و گاهی در کنار رفتن و انصراف دادن . اگر با کنار نرفتن باعث شوید که مجلس به دست افرادی، نامطلوب شود، شما در تمام لحظات نامطلوبی و گناه آن چهار سال شریک خواهید بود.

آیت الله خاتمی خاطر نشان کرد: در تمام دوره ها ولایتمداری از ملاکهای مهم اصلح بودن بوده در این دوره نیز ولایتمداری یک معیار مهم است، ولایتمداری یعنی اینکه همراه ولایت باشیم نه اینکه انتظار داشته باشیم ولایت بین ما حرکت کند، انتظار یعنی بدون توجیه همراه ولایت باشیم.

وی بیان داشت: دلیل تاکیدات رهبری بر شورای نگهبان این است که دشمن هدفش نفوذ در مراکز تصمیم گیری است و می داند که بصیرت شورای نگهبان جلو این نفوذ ایستاده است.

۲۰۱۶۰۲۲۰_۱۶۱۰۵۱

این نامزد پنحمین دور انتخابات خبرگان رهبری در پایان یاداور شد: مدتی است که رسانه های بیگانه خطی دنبال می کنند مبنی بر اینکه نظام ایران متلاشی و در حال فروپاشی است، اما به کوری چشم آنها، نظام اسلامی ایران منظم و مستحکم است و در سطح منطقه حرف اول را می زند، در دنیا هم تاثیر گذار است.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه