رفتن به بالا
  • Wednesday - 24 February 2016 - 23:48
  • کد خبر : ۳۴۳۷۲
1493721_372

لینک کوتاه:

سخنان هاشمی درباره تاثیر در رای آوری روحانی بدلیل سن بالای ایشان است/ تخریب رئیس جمهور به نفع هیچ کسی نیست

نماینده مردم تهران در مجلس و عضو هیات موسس جمعیت ایثارگران گفت: تخریب رئیس جمهور کشور به نفع هیچ مقامی نیست.: آقای هاشمی سنشان بالا است و گاهی از این حرفا می زند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از مشرق، الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس و عضو هیات موسس جمعیت ایثارگران در پاسخ به این سوال که تحلیل شما از سخنان آقای هاشمی که گفته آقای روحانی قبل از انتخابات ریاست جمهوری تنها 3 درصد رای داشت و با حمایت من 50 درصد شد چیست اظهار داشت: کسی که در کشور رئیس جمهور شده است همه باید سعی کنند او را کمک کنند.

وی تاکید کرد: تخریب رئیس جمهور کشور به نفع هیچ مقامی نیست.

نادران در پاسخ به این سوال که چرا آقای هاشمی چنین سخنانی می گوید گفت: آقای هاشمی سنشان بالا است و گاهی از این حرفا می زند.

نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به این سوال که در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره بی بی سی سخن از تحریم انتخابات می کرد اما در این دوره چرا رای به یک فهرست را در دستور کار خود قرار داده گفت: باید برای تحلیل رفتار بی بی سی به سال 88 نگاه کرد. ببینیم رسانه معاند بی بی سی چه خطی را آن زمان دنبال می کرد، امروز نیز همان خط فتنه گری را دنبال می کند و به دنبال ایجاد اختلاف و اهداف و منافع خودشان هستند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه