رفتن به بالا
  • Saturday - 20 February 2016 - 23:04
  • کد خبر : ۳۴۱۸۲
آیت-الله-خاتمی-در-جیرفت-20-copy

لینک کوتاه:

سید احمد خاتمی ضد فتنه بود و هست و بعد از این هم خواهد بود/لجن پراکنان کانال های تلگرام ،کام مردم را تلخ می کنند

آیت الله خاتمی بیان کرد:اگر تندروی این است که این افراد از مواضعشان کوتاه نمی آیند درست گفته اند و اگر مقصودشان این است سید احمد خاتمی ضد فتنه بود و هست و بعد از این هم خواهد بود به صراحت می گویم که فرهنگ من بسیجی است فرهنگ بسیجی را فرهنگ حیات این ملت می دانم و در این خط می مانم.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ؛ آیت الله سید احمد خاتمی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران شامگاه جمعه سی ام بهمن ماه در جمع مردم شهرستان جیرفت در محل حسینیه شهدای این شهر در پاسخ به این شعار که”ما اهل کوفه نستیم علی تنها بماند”اظهارداشت:این شعار از جان بر آمده و کسی این شعار را نساخته بلکه این شعار را آفریده اند.

آیت الله خاتمی در جیرفت (20) copy

وی افزود: چگونه علی تنها ماند با چه شیوه ای علی تنها ماند می خواهم این مطلب را از نگاه حضرت زهرا(س) تحلیل کنیم و پیش از این تحلیل چند مطلب را  به عنوان مقدمه  می گویم  که  این جلسه، جلسه انتخاباتی ، جناحی و جریانی نیست چون سید احمد خاتمی آدم ناشناسی نیست که بخواهد خودش را معرفی کند هم خارجی ها و هم  داخلی ها مواضع اش را درست می دانند .

نماینده  مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد:روضه خوان حضرت فاطمه(س) هستم که  در مناسبتهای مختلف  مزاحم شده ام و درست  است انگیزه انتخاباتی  یک انگیزه مقدسی است که شما را جمع کرده است این مطلب را می گویم  که نگاه من به این جلسه انتخاباتی نیست و مثل همیشه روشنگری دارم و  از تریبون نماز جمعه و جاهای دیگر نیز این مطالب را بیان می کنم.

مردم جیرفت را به عنوان میزبانان رهبر معظم انقلاب آیت الله  امام خامنه ای می شناسیم

وی در ادامه سخنانش  خطاب به مردم خاطر نشان کرد:مطلب دوم  این است شما مردم جیرفت را به عنوان میزبانان رهبر معظم انقلاب آیت الله  امام خامنه ای می شناسیم که  شما ها در غربت ولایت را تنها نگذاشتید که  به عنوان یک تبعیدی  در این دیار بودند به همراه برخی از بزرگان دیگر،و شما مردم پیشینه درخشانی دارید در قبل و بعد از انقلاب تا کنون.

آیت الله خاتمی در جیرفت (23) copy

آیت الله خاتمی گفت:بنده دیدم اگر این هفته در قم تدریس داشته باشم و به زیارت شما نیایم حق دارید گله کنید و بگویید می خواهد بهش رای بدهیم ولی  نمی آید با مردم سلام و علیک کند و زیارت شما مردم مد نظر است به خودم و کاندیدا مجلس می گویم ما طلبکار مردم نیستیم بلکه بدهکار هستیم اگر صلاح دیدند انتخاب می کنند  در غیر اینصورت نباید مواضع ما فرق کند.

سیمایی که از من ترسیم کردند، دروغ است

 

وی بیان داشت:واقعیت سوم این است یک تصویری  شبکه رسانه ای ضد انقلاب از بنده دارند و کسانیکه به همراه شان هستند و تصویری هم خودم دارم، تصویر آنها معرفی من به بعنوان اپوزیسیون  هستم و برخی از  سایت ها و کانال های تلگرام هم این دروغ ها را منتشر می کنند و ولایتمدار اپوزیسیون  نظام نمی شود و نهادهای کشور قانونی  هستند.

کوبیدن شورای نگهبان ضدیت با ولایت فقیه است

 

عضو هئیت رئیسه مجلس خبرگان رهبری  خاطرنشان کرد:قوای سه گانه نهاد های قانونی هستند باید حرمت آنها حفظ شود گزینشی هم نباید رفتار کرد به بهانه اینکه کاندیدای مطلوب رد شده است کوبیدن شورای نگهبان ضدیت با ولایت است به بهانه ضدیت با شورای نگهبان کسی بیاید دولت را بکوبد این هم ضدیت با ولایت است .

بعضی ها دوست دارند ما متملق باشیم

وی در تکمیل  سخنانش افزود: مجموع نهادهای این کشور قانونی هستند ولی قرآن و حدیث  به ما یاد داده  است که حامی ناصح باشیم بعضی ها دوست دارند ما متملق باشیم بگوییم  آفرین صد آفرین ،هزارو ۳۰۰  آفرین، ما این حمایت را نداریم و ما حمایت  ناصحانه را داریم.

آیت الله خاتمی در جیرفت (19) copy

آیت الله خاتمی گفت: آنجا که نکته قوتی را می بینیم می گوییم بارک الله و  وزیر امور خارجه را دیدم  مردم  سالاری  را به رخ غربی ها کشید انصافا قشنگ صحبت کردکه جای تشکر داشت و گفت: دیدید از دل یک دولت دولت دیگری در می آید از دل دولت خاتمی آقای احمد ی نژاد  در می آید و از دولت احمدی نژاد دولت دکتر روحانی در می آید این معنایش این است که مردم سرنوشت خودشان را رقم می زنند این موضع قشنگی است.

فهرست گنجی آخوندهای دربار امام زمان (عج) هستند

 

وی ادامه داد: ازآنطرف هم  می بینیم وزیر خارجه فلان کشور دست می دهد به آقای رئیس جمهور می گوییم این چیز خوبی نبود و حمایت اینچنینی به نفع نظام است این سیمایی که داخلی های ناآگاه از بنده  درست می کنند صحیح  نیست و  اکبر گنجی فراری اسم یک لیستی را برده است که آقای جنتی ،مصباح،لاریجانی ،شاهرودی و … و گفته اینها آخوندهای درباری هستند  اگر مقصودتان حامی بودن نظام است افتخار می کنیم شما که جیره خوار آمریکا هستید باید سرتان را پایین بگیرید آخوند دربار  امام زمان  هستیم و جای افتخار دارد.

آیت الله خاتمی در جیرفت (21) copy

این استاد حوزه  تصریح کرد:با یک مقاله نوشته که این چند نفر فقه داعش را تولید می کنند  آقا انصاف بده چه کسی در اول انقلاب تیغ به سینه زنان بی حجاب می کشید بی انصاف تو داعشی هستی یا کسانیکه در خط مقابله با  داعش هستند  شمایید که تفکر ضد دین دارید امام  زمان و قرآن را منکر هستید ما افتخار می کنیم آخوند این نظام هستیم و آن را تقویت می کنیم برای ما نظام اسلامی مهم است دولت ها می آیند و می روند  دولت هاشمی ،خاتمی ،احمدی نژاد  آمد و رفت و دولت روحانی مشغول است  اپوزیسیون هیچ دولتی نبوده ایم حامی ناصح هستیم.

وی با بیان  اینکه نکته چهارم این است که فضای انتخابات فضای جشن سیاسی است”اضافه کرد: کسانیکه ۵۷ سال حکومت سیاه طاغوت را لمس کردند این جشن را خوب می فهمند اصلا مردم کاره ای نبودند  یک انتخابات آزاد شکل نگرفت مردم می آمدند پای صندوق و اصلا کاره ای نبودند  خودشان نوشتند ساواک اسامی کسانیکه باید نماینده باشند می داد  به نخست وزیر که نوکر دست نشانده بود و بعد او می داد به شاه و شاه هم آنهایی که نمی خواست روی اسمشان خط می کشید چه بسا فردی نماینده  می شد که این شهر را ندیده  بود و تا آخر عمرش هم  آن شهر را  نمی دید.

چه کسانی جشن سیاسی را تلخ می کنند؟

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مردم سالاری دینی در انتخابات اظهارداشت:در حال حاضر بعد از پیروزی انقلاب رای تاثیر گذار به میدان آمده و نه رای تشریفاتی این جشن است و انتظار است این جشن را به کام مردم تلخ نکنند .

کسانی که در کانال های تلگرام لجن پراکنی می کنند کام مردم را تلخ کرده اند

وی با طرح این سوال که”چه کسانی جشن سیاسی را تلخ می کنند”تصریح کرد: کسانیکه در شبکه های مجازی و کانال تلگرام لجن پراکنی می کنند پایشان را جای  پای انگلیس و آمریکا هایی می گذارند اینها کام این جشن را تلخ می کنند اینها در خط آمریکا و انگلیس قدم می زنند.

آیت الله خاتمی در جیرفت (14) copy

آیت الله خاتمی در ادامه مطلب فوق افزود:آنهایی که در شرایط انتخابات التهاب  آفرینی می کنند جنایت می کنند یعنی مردم را به جان همدیگرمی اندازند و به بهانه حمایت از کاندیدا دعوا راه انداختند که خدا آنزمان رانیاورد که  کسی کشته شود .

وی با بیان این مطلب که سومین گروهی که کام جشن سیاسی را تلخ می کنند  آنهایی هستند که غیر قانونی عمل می کنند “بیان داشت:قانون  می گوید تخریب  کاندیدای دیگر جرم است و مسئولان انتخابات باید برخورد بکنند زیرا تخریب دیگران برخلاف شرع و قانون است و وقتی خلاف قانون عمل می کنند اینها این جشن را  به کام مردم تلخ می کنند.

توصیه به کاندیدای اصولگرای مجلس در جیرفت

عضو هئیت رئیسه مجلس خبرگان رهبری  با اشاره به دیگر عواملی  که جشن سیاسی را به کام مردم تلخ می کنند افزود:چهارم اینکه افرادی که ایجاد تفرقه می کنند این جشن را به کام مردم تلخ می کنند و سلایق مختلف باید اهل تدبیر باشند این شهر یک نماینده می خواهد  انتظار از ارزشی های این است  که  صمیمانه تر و دوستانه تر به کاندیدا  واحد برسند و  ارزشی عمل کردن یعنی این که بنده هیچ نظر خاصی روی هیچ کاندیدایی ندارم ولی هر گامی در مسیر انسجام برداشته شود گامی پسندیده  است.

فردیکه برای انسجام اصولگرایی و ارزش گرایی انصراف می دهد باید مدال برنده بودن را به این  فرد داد

وی انصراف از کاندیدا شدن به خاطر جلوگیری از تعدد نامزدها ی ارزشی  مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: گاهی کاندیدا شدن عبادت است و گاهی هم انصراف عبادت است فردیکه برای انسجام اصولگرایی و ارزش گرایی انصراف می دهد باید مدال برنده بودن را به این  فرد داد این انتظار است که هر چه به زمان انتخابات نزدیک می شویم این دوستی بیشتر  بشود عصر روز جمعه هفتم اسفند ماه  پایان رقابت و آغاز رفاقت باشد.

آیت الله خاتمی گفت:انتخابات که تمام شد دعواها و حرف و حدیث ها هم تمام شوند و بر گذشته ها صلوات بفرستید.

آیت الله خاتمی در جیرفت (11) copy

وی با اشاره به جایگاه حضرت علی(ع) گفت: بیش از ۳۰۰آیه  قرآن در  مدح حضرت علی است و کتاب هایی که سنی ها در مدح علی نوشتند کمتر از شیعه نیست .

وی افزود:حضرت علی(ع) مدال هایی  از خدا و پیامبر دارد و آخرین مدالش ۷۰ روز قبل از شهادت پیامبر بود که  دست امیرالمومنین را بالا گرفت و من کنت مولا و… ۷۰ روز گذشت پیامبر از دنیا رفت و آنهمه علی فراموش شد و علی تنها ماند بعد از ۱۴ قرن شما دوستان علی پیدا شدید و نگذاشتید  امام و رهبری تنها بمانند و  در فتنه همراه ولایت شدید آفرین بر شما راستگویان.

قصه نفوذ قصه خطرناکی است

این استاد حوزه  با طرح این سوال که”چگونه علی تنها ماند”خاطرنشان کرد: سلام و درود خدا بر فاطمه(س) که این چگونگی را مطرح کرده است”اولین شیوه  که با آن شیوه علی تنها ماند  عامل نفوذ بود جریان نفاق جریان نفوذ است کسانیکه اسلام و ارزش ها را باور نداشتند اینها شدند قدرتمند  این جریان ادامه پیدا کرد و شد معاویه و یزید و مروان و خیلی قصه نفوذ قصه خطرناکی است.

آیت الله خاتمی در جیرفت (1) copy

وی در ادامه بیان داشت: ۳۵۰ آیه قرآن در رابطه با نفوذ است تمام آیات مربوط با منافقین مربوط با جریان نفوذ است منافق در ظاهر همراه شما است و در قالب یک چهره همراه، اما خنجر بزن از داخل است ،علما جریان  مشروطیت را به راه انداختد و آخوند خراسانی ها و امثالهم همین جریان نفوذ به جان  مشروطیت افتاد و شد چوبه دار و طناب دار شیخ فضل الله نوری.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری  با شرح چگونگی به دار کشیدن شیخ فضل الله  نوری از زبان علما و بزرگان دین ،گفت:آیت الله جوادی عاملی فرمود: استادم شاگرد  شیخ بود و با گریه می گفت عاشورا تکرار شد مدرسه مروی بودم روزی که ایشان را اعدام کردند آمدم ماست  تهیه کنم  دیدم مغازه ها تعطیل است ذره ذره رفتم تا رسیدم به میدان توپخانه دیدم مردم خندان  بر می گردند گفتم چی شد گفتند کلک شیخ را کندند شیخ عصا زنان آمد میدان توپخانه همه منتظر به دار کشیدن شیخ هستند و  یک جمله گفت:”اینجا کوفه ی کوچک است،شیخ را بردند بالا دار و پایین آورند هر کس هر طور توانست توهین کرد و تف باران  کردند پیکر شهید را،جنازه شیخ گم شد  دیدند نزدیکی توالت به یک وضع فجیعی است.

آیت الله خاتمی در جیرفت (17) copy

وی با بیان شیوه هایی که مولا علی (ع) تنها ماند افزود:دومین شیوه ای که علی تنها ماند،بازوهای علی را زدندن  بازوی علی چیست ابوذر است تبعیدش کردند بازوی علی چیست عمار و یاسر است  آنقدر کتکش زدند  تا اینکه فتق شد و یاران علی را به دماوند تبعید کردند.

غیرتمندان دینی را با انگ تندرو می زنند

عضو هئیت رئیسه  مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت:چرا ابوذر را تبعید کردند گفتند تندرو هست تند روها نباید در مدینه باشند و علی را که همینطور نمی شود زد بعد نوبت به علی می رسد کمرنگ شدن پوشش دین  است و امروز نیز عده ای شروع می کنند که بیگانگان و افراد  متدین و غیرتمندان دینی را با انگ تندرو می زنند رهبری فرمود”به متدینین و ارزشی ها تندرو نگویید” از عجایب روزگار این است که رهبری بیش از ۲۰۰ بار کلمه فتنه ،۱۰۰ بار کلمه نفوذ و ۱۰۰ بار کلمه بصیرت را بیان کرده اند  و کسانی هم یک بار هم این کلمات را نگفته اند و رهبری بارها گفته اند تندرو نگویید ده ها بار  تندروگفته اند.

سید احمد خاتمی ضد فتنه بود و هست و بعد از این هم خواهد بود/فرهنگ من بسیجی است

وی با پرده برداری از ماجراهای افراد خارج نشین  گفت:در لندن کمپینی تشکیل داده اند  نوشته اند  به ۵ نفر رای ندهید ، جنتی، یزدی ، مصباح،خاتمی و علم الهدی و  می گویند اینها تند هستند ، تند یعنی بی منطق ولی ما پر شور و با  هیجان حرف می زنیم اما از مرز منطق بیرون نمی رویم و همه چیز  با حدیث و قرآن و استدلال به همراه  است و اگر تند این است  که  این افراد از مواضعشان کوتاه نمی آیند درست گفته اند و اگر مقصودشان این است سید احمد خاتمی ضد فتنه بود و هست و بعد از این هم خواهد بود به صراحت می گویم که فرهنگ من بسیجی است  فرهنگ بسیجی  را فرهنگ حیات این ملت می دانم و در این خط می مانم.

به پست و مقام نچسبیده ام/اگر برای مجلس خبرگان انتخاب هم نشوم تریبون نماز جمعه را برای کوبیدن آمریکا دارم

این استاد حوزه و دانشگاه  با بیان این مطلب که “به صراحت می گویم بنده به پست و مقام چسبیده نیستم “گفت: اگر  برای مجلس خبرگان انتخاب هم نشوم تریبون نماز جمعه را داریم و با تمام وجود علیه آمریکا و انگلیس مقابله می کنم.

امپراطور  رسانه ای به جان علی افتاده است

وی با ابراز تاسف افزود:یک فضایی می سازند که افرد متدین جرائت اعلام مواضع نداشته باشند و ما افتخار می کنیم حزب اللهی ولایتمدار هستیم و  درد دین داریم  و وقتی دین کمرنگ شد علی تنها ماند امپراطور  رسانه ای به جان علی افتاد افتخار می کنم که سه دوره سیره حضرت علی را  گفتم و سه کتاب راجع به حضرت علی چاپ شده است..

آیت الله خاتمی در جیرفت (24) copy

وی ادامه داد:تهمتی نبود  که به علی مظلوم نزده باشند  کافر ،بی نماز،دزد به علی گفتند ای وای منافق به علی گفتند  و در خطبه ۸۵ نهج البلاغه  این تهمت را عمر عاص زد”عمر عاص زاده یک زن بدکاره به من علی می گوید من با زن ها شوخی می کنم خدا لعنتت کند امپراطور رسانه  ای به جان علی افتاد وقتی در محراب به شهادت رسید گفتند ای وای مگر علی هم نماز می خواند و هم اکنون  امپراطور رسانه ای  به جان نظام،انقلاب،و کاندیدای ارزشگرا افتاده است.

جرم یزدی، مصباح ، جنتی و… چسیت؟

آیت الله خاتمی گفت:این امپراطور رسانه ای از خارج وقیحانه و در داخل هم ناجوانمردانه به علما می تازد  مگر جرم یزدی، مصباح و… چسیت ،جرم یزدی این است ولایتمدار قبل و بعد از انقلاب است جرم جنتی ۹۰ ساله این  است که در تنگه عینین نظام ایستاده است و  جلوی نفوذیها را گرفته است.

از دوستان ارزشی می خواهم فضای مجازی را در خدمت ارزش ها قرار دهند

وی با تاکید بر این مطلب که “الزما” هر کس صلاحیتش رد شده است معنایش این نیست که نفوذی است”تصریح کرد:  اینکه شورای نگهبان جلوی نفوذیهای  زیادی را گرفته جای انکار نیست این دوره خبرگان این ویژگی منحصر بفرد را دارد و  فضای مجازی را به صحنه آورده اند و صمیمانه از دوستان ارزشی می خواهم این فضا را در خدمت ارزش ها قرار بدهید و آرام نگیرید بخصوص در دوره انتخابات در نهایت شما صاحبان  فضا های مجازی  انگلیس را ناکام بگذارید.

آیت الله خاتمی در جیرفت (22) copy

وی فرصت طلبانی که  به صحنه  می ایند خطرناک دانست و بیان داشت: آنهایی که از اول نسبت به اسلام کینه داشتند از روز اول به اسلام اعتقاد نداشتند آمدند و قدرت به دست گرفتند  نگذارید تاریخ تکرار شود و نخواهیم گذاشت، مردم سراسر کشور ما هفته آینده به صحنه می آیند و یک مجلس حزب اللهی شکل خواهند داد که مثل مجلس ششم با کنگره آمریکا تماس داشتند مجلس خبرگان ولایی تشکیل می دهیم .

وی گفت:لیست سه نفره کاندیدای خبرگان روی آن کار شده است کسانی را بفرستید که تقویت کننده  رهبری باشند و کسی بیاید که در عمل نشان بدهد که همراه ولایت است و به ولایت کمک می کند.

آیت الله خاتمی در جیرفت (9) copy آیت الله خاتمی در جیرفت (7) copy آیت الله خاتمی در جیرفت (6) copy آیت الله خاتمی در جیرفت (13) copy آیت الله خاتمی در جیرفت (18) copy

انتهای پیام/

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه