رفتن به بالا
  • Sunday - 28 February 2016 - 13:22
  • کد خبر : ۳۴۵۱۷
IMG14561782

لینک کوتاه:
پیام تشکر آیت الله خاتمی خطاب به مردم کرمان؛

عمل صالحتان دشمن را به خشم آورد/به زودی با شما سخن خواهم گفت

آیت سید احمد خاتمی نماینده  مردم کرمان در پنجمین دوره ی مجلس خبرگان رهبری با انتشار بیانیه ای ضمن قدردانی از حضور پر شور  مردم دیار کریمان از اعتماد مردم این استان نسبت به انتخاب خوب تشکر کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛

آیت سید احمد خاتمی نماینده  مردم کرمان در پنجمین دوره ی مجلس خبرگان رهبری با انتشار بیانیه ای ضمن قدردانی از حضور پر شور  مردم دیار کریمان از اعتماد مردم این استان نسبت به انتخاب خوب تشکر کرد.

به گزارش ” هزار نیوز ” ؛ آیت سید احمد خاتمی نماینده  مردم کرمان در پنجمین دوره ی مجلس خبرگان رهبری با انتشار بیانیه ای ضمن قدردانی از حضور پر شور  مردم دیار کریمان از اعتماد مردم این استان نسبت به انتخاب خوب تشکر کرد.

متن بیاینه به شرح زیر است:

امت مومن و وفادار استان کریمان « کرمان »
سلام درود خداوند بر شما خوبانی که در حماسه هفتم اسفند بار دیگر بیعت خود را با نظام اسلامی که آرمان بلند امام و شهیدان است به نمایش گذاشتید ، حضورتان عمل صالح دشمن به خشم آورد بود.
امیدوارم که بهترین اجر را از ذات مقدس ربوبی بگیرید  ، تشکر می کنم از ابراز محبتی که شما مردم به این طلبه ناچیز خادم خودتان نمودید و علیرغم تخریب های دنیای استکبار و متاسفانه بازی خورده های داخلی ، برای بار سوم او را به عنوان  نماینده اول خبرگان خویش برگزیدید.
امیدوارم این انتخاب عبرتی برای دنیای استکبار و هشداری به داخلی های همراه آنها باشد که امت مسلمان و وفادار کرمان همچنان برعهد ولایت مداری خود ثابت و استوارند.
از دیگر کاندیداهای محترم خبرگان که در آفریدن شور انتخاباتی تاثیر گذار بودند نیز از تمام نهادهای خدمتگزار در این عرصه سپاسگزاری می نمایم.
ان شاءالله در فرصتی مناسب بزودی از شبکه استانی صدا و سیمای کرمان با شما سخن خواهم گفت .
سربلند و معزز باشید
سید احمد خاتمی

۹/۱۲/۱۳۹۴

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه