رفتن به بالا
  • Monday - 1 February 2016 - 11:13
  • کد خبر : ۳۳۷۳۴
hasan

لینک کوتاه:

غرور مصطفوی ها، مانع حضور سید حسن در انتخابات شد

غرور مصطفوی ها به دلیل انتصاباتشان با امام راحل مانع از حضور سید حسن خمینی در آزمون علمی برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و در نتیجه حذف از روند انتخابات شد. .

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از “ آرمان کرمان” ؛ سید حسن مصطفی معروف به سید حسن خمینی که با هزاران تبلیغات و شانتاژهای خبری برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در اولین روزهای ثبت نام ؛ نام نویسی کرد، با عدم حضور در آزمون علمی اجتهاد ، از ادامه ی حضور در انتخابات باز ماند.

این حرکت وی در صورتی که تعداد ۴۰۰ نفر از کاندیدهای مجلس خبرگان در این آزمون حضور داشتند را چیزی جز غرور وی توجیح نمی کند؛ او به خوبی از قوانین و مقررات خبر داشت و می دانست که تنها راه احراز اجتهاد وی از سوی شورای نگهبان حضور در آزمون علمی است ؛ اما با خود برتر بینی و غرور بی جایی که این روزها دامن گیر خیلی از رجال و خواص شده است، در این آزمون شرکت نکرد.

عدم شرکت وی در آزمون علمی و سپس اعتراض به عدم احراز صلاحیت ، بسیار تعجب بر انگیز بود ؛ سید حسن مصطفوی با این رفتارهای خود تنها و تنها درخواست دور زدن قانون برای خود را دارد، قانونی که تاکنون در ایران اسلامی و شورای نگهبان به خوبی اجرا شده و برای هیچ کس ختی فرزندان امام و رهبری دور زده نشده است.

به گفته ی یکی از نشریات بین المللی  ، سید حسن خمینی با حضور در انتخابات می توانست پدیده ی این دوره از انتخابات ها باشد و حتی میزان بیشتری از آرا را نسبت به برخی افراد و سیاسیون به خوا اختصاص دهد؛ اما تنها چیزی که می توان گفت مانع از پدیده شدن وی در انتخابات بود غرور بی جای وی بود.

خیلی از مردم بر این اتقادند که اگر وی همانند دیگر افراد ثبت نام کننده در آزمون حضور می یافت و همانند با بقی روند قانونی را طی می کرد ، به خوبی می توانست پی روی راه امام راحل باشد؛ اما با عدم انجام این روند و درخواست ها و سخنان نامعقول خود؛ نه تنها نام و ارزش های امام راحل را زنده نگه نداشت، بلکه باعث هجمه های فراوانی به شورای نگهبان هم شد.

هجمه هایی که همواره شورای نگهبان و مرد اول این شورا یعنی ایت الله جنتی را مورد بدترین عناوین و برخورد ها قرار داد.

البته از خوشحالی رسانه های فارسی زبان معاند نظام جمهوری اسلامی در هنگام ثبت نام سید حسن مصطفوی این موضوع روشن بود که با حضور وی در این عرصه فشارها و توهین ها و تخریب ها بر علیه شورای نگهبان بیش از بیش انجام صورت خواهد گرفت ، گویا رسانه های غربی غرور سید حسن را بهتر ما می شناختند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


2 دیدگاه برای “غرور مصطفوی ها، مانع حضور سید حسن در انتخابات شد”

  • موسی طیبی says:

    باسلام بلاخره این مطلب حضور سید حسن آقا در مجلس خبرگان یک چالش برای وی شده باید ببینیم که ایشان این چالش را با آرامش حل میکند یا…همه منتظر یم ببینیم ایشان با این چالش که برای خودش پیش آمده چکار میکند تا برای آینده راجع به اینکه آیا میتواند یکی از افراد مفید خبرگان باشد نظربدهیم خلاصه این روزا برای ارزیابی اینده سیاسی وی بسیارمهم است

  • علی says:

    سلام اولا که از ایشان برای حضور در امتحان هیچگونه دعوتی نشده بود و دوما اینکه اگر تنها راه برای احراز اجتهاد شرکت در آزمون بوده چرا چهار نفر از کاندیداهای دیگر بدون شرکت در امتحان تائید صلاحیت شده اند در صورتی که قبلا نیز در انتخابات خبرگان شرکت نکرده بودن؟

ارسال دیدگاه