رفتن به بالا
  • Thursday - 25 February 2016 - 17:23
  • کد خبر : ۳۴۴۰۷
656939 (1)

لینک کوتاه:

مردم تکلیف خود را می دانند آقای رئیس جمهور/ آقای روحانی؛ شما مجری قانون هستید باید کاملا بیطرف باشید/ می‌نویسم صدر لیست سه عالم ساده زیست جنتی، یزدی، مصباح خار چشم انگلیس

شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روز گذشته طی یک نظرخواهی، از مخاطبان خود خواست تا پاسخ‌های خودشان را برای پیامک رئیس جمهور ارسال کنند، در ادامه نظر شما را به بخشی از جواب‌های ارسال شده توسط مخاطبان شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛جلب می‌کنیم.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روز گذشته حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان طی پیامکی از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کرد.

متن پیامک رئیس جمهور شرح زیر است:

“مردم عزیز ایران؛

کشور، امروز به رای شما نیاز دارد.
جمعه 7 اسفند، آینده پرامید ایران را رقم بزنیم.

حسن روحانی رئیس جمهور”

 

اما شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روز گذشته طی یک نظرخواهی، از مخاطبان خود خواست تا پاسخ‌های خودشان را برای پیامک رئیس جمهور ارسال کنند، در ادامه نظر شما را به بخشی از جواب‌های ارسال شده توسط مخاطبانشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛جلب می‌کنیم.

شما مخاطبان همچنان می‌توانید از طریق کلیک بر روی لینک زیر، پاسخ خودتان را برای پیامک رئیس جمهور ارسال و سایر جواب های مخاطبان را در لینک زیر مشاهده کنید.

نظرخواهی/ پاسخ شما به پیامک رئیس جمهور چیست؟

“امیر” می‌گوید: مردم تکلیف خودشون رو خوب می دونن. بهتره که دولت به جای این درخواست ها از مردم، تکلیف خودش رو عمل کنه و وعده ها و شعارهایی مطرح شده در طول 3 سال گذشته رو جامع عمل بپوشونه. بیکاری، رکود و … معضل مردمه آقای رئیس جمهور

“سرباز گمنام” اینطور به پیامک رئیس جمهور پاسخ داده: ایشون هم خودشون را به زحمت نمیدانخت.ما میاییم رای بدهیم

“فلانی” نوشته: یعنی اگر رهبری نبودند و بخاطر نظام و انقلاب نبود، بخاطر این پیام و حرف شما هم که شده نمیرفتم رای بدم…. این پول پیامک ها و پول ایر باس ها رو بدید به فقرا و دنبال راه چاره مملکت باشید نه دنبال شعار تعامل سازنده ای که هیچ چیز برامون نداشت جز خفت… و هیچ تغییری در مملکت ایجاد نشد.

“مسعود ف” هم اینگونه به پیامک روحانی جواب داده است: شما چه میگفتین چه نمیگفتین برای تو دهنی زدن به B.B.Cحتما در انتخابات شرکت میکردیم .

“سعید” هم اس ام اس رئیس جمهور را اینطور پاسخ داده: قطعا درست است آقای روحانی اما مگر مردم تکلیف خود را مثل شما فراموش میکنند؟! مگر مردم مثل شما با دشمنان نظام دست می دهند؟ خواهشا شما به فکر دغدغه های خود باشید که هر چه داشتیم را از ما گرفتید!

“م.ج ظریف” نوشته: واااااای حسن جون دمت گرم! من یادم رفته بود رای بدم….

“یک ایرانی” می‌گوید: جناب آقای رئیس جمهور شما مسئول و مجری انتخابات هستید باید کاملاً بیطرف باشید و به بهانه دعوت به شرکت در انتخابات مبلغ جناح خاصی نشوید.

“ناشناس” اینطور به پیامک روحانی پاسخ داده است: آقای روحانی می تونست این پیام رو از طرق مختلف ارائه کنه. نیازی هم به هزینه سنگین پیام تبلیغاتی نبود

شخصی هم با نام مستعار “رئیس مخابرات” پیامک روحانی را بدین شکل جواب داده است: حسن جان خدا خیرت بده هر از چند گاهی یک حالی به مخابرات میدی تا ما بتونیم عیدی بچه ها رو بدیم. چندین میلیارد تو این اوضاع رکود خیلی میچسبه بازم از این پیامک ها بده ما هم هواتو داریم

“هاشمی” نوشته: آخه چرا قبلش مشورت نمی کنی؟حداقل یه مقدار پشت پرده می گفتی که به لیست خودمون رای بدن حالا الان من باید باز یه خاطره از خودم در بیارم!

پاسخ “علی” به رئیس جمهور هم اینگونه بود: باش تا صبح دولتت بدمد.همین منتظر بودیم شما دستور بفرمایید.به جای این کار ها اگه یه کم از سیاسی کاریتون کم میکردید و به مردم فکر می کردین دیگه نیاز به التماس و تمنا نبود.شما یه مشت دلباخته ی غربید که مردم براتون اهمیتی ندارن و جز خودتون چیزی براتون مهم نیست.زشته که از اموال عمومی و بیت المال برای تبلیغات گروهتون استفاده می کنین.ما برای این که شما و گروهتونم تو انتخابات رای نیارن میام.در ضمن ما هم فکر نکردیم که به دنبال تمدید رییس جمهوریتون هستین.

“یه نفر” هم به پیامک روحانی اینگونه پاسخ داده است: می‌نویسم صدر لیست سه عالم ساده زیست جنتی، یزدی، مصباح خار چشم انگلیس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه