رفتن به بالا
  • Thursday - 25 February 2016 - 17:51
  • کد خبر : ۳۴۴۱۸
365601_286

لینک کوتاه:

مردم مراقب جناح های مورد تأیید انگلیس در انتخابات باشند

امام جمعه موقت تهران گفت: با توجه به این که رهبر انقلاب ما را از نفوذ نفوذی ها به مجلس برحذر داشته اند، مردم از افراد مدنظر انگلیس تا زمانی که از دشمن برائت نکردند و BBC مبلغ آن ها است، برای ورود به مجلس حمایت نکنند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران، شب گذشته در جمع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی، اظهار کرد: مردم موظف به اطاعت از دوازده امامی که پس از نبی مکرم اسلام(ص) آمده اند، هستند که در این میان امام زمان(عج) در فرج تامّه قرار گرفتند و گناهان ما سبب تأخیر در فرج شده است.

وی با بیان این که غیبت امام زمان(عج) آفت و بلای جان ماست، تصریح کرد: امام معصوم، نعمتی است که خدا برای ما آفریده بنابراین محروم بودن و نرسیدن دست ما به آن نعمت آفت است.

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی افزود: امروز که به سبب آماده نبودن ما، حضرت مهدی(عج) مأموریت ظهور نیافتند ما را سرگردان نگذاشته و به فقیه جامع الشرایط ارجاع داده اند، بودن زیر پرچم فقیه جامع الشرایط همان با امام زمان(عج) بودن است به فرموده خود حضرت «ولی فقیه حجت من بر شما است و من نیز حجت خدا هستم».

رهبر انقلاب حجتِ حجت خداست

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب حجتِ حجت خداست که نسبت به انتخابات پیش رو حساسیت بسیاری نشان داده و ما را از نفوذ نفوذی ها بر حذر داشته اند.

امام جمعه موقت تهران متذکر شد: انگلیس خبیث در BBC، شبکه های فارسی زبان ماهواره و رادیوهای بیگانه از جناح دولت و افراد دیگر حمایت و تأکید می کند که به این افراد رأی دهید؛ اوباما منتظر این انتخابات شما است.

وی افزود: آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب نیز مرتب هشدار می دهند که چه کسانی با امام عصر(عج) و چه کسانی با انگلیس همراه هستند، بودن با امام و حضرات معصوم(ع) بودن در خط و زیرپرچم آن ها است.

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی بیان کرد: اخلاص یکی از این مسائل است که به معنای کار کردن برای خدا است و انسان را بهشت می برد؛ ترک گناه برای رضای الهی انسان را به بهشت می رساند و عمل به کارهای خوب انسان را اوج می دهد.

رأی خالصانه مانع شادشدن دشمن است

وی افزود: کسانی که در کار خود خدای متعال را درنظر گرفتند خداوند تضمین کرده است رفیقش می شود، که خدمت به مردم، به پای صندوق های رأی رفتن، توجه نکردن به منافع شخصی خود و حمایت نکردن از باند و حزبی خاص از مصادیق آن است.

امام جمعه موقت تهران تأکید کرد: خطی که رهبر انقلاب نشان داده اند خط روشنی است، از افراد مدنظر انگلیس تا زمانی که از دشمن برائت نکردند و BBC مبلغ آن ها است، برای ورود به مجلس حمایت نکنیم.

وی در ادامه سخنان خود مطرح کرد: گناه نکردن انسان را از جهنم دور می کند، اما گاهی انسان به خاطر حفظ آبروی خود و گاهی به دلیل گرفتار نشدن به خفت و بلا در زندگی گناه نمی کند زیرا گناه موجب خفت، مرض، فقر، اختلاف، جنگ با خدا می شود.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: طبق آیه ای از قرآن خداوند بسیاری از گناهان شما را عفو کرده وگرنه گناهان مانع زندگی شما می شد، اگر خدا بنا داشت براساس گناهانتان شما را مؤاخذه کند نه تنها وجود شما مانند آهنی ذوب می شد، بلکه به واسطه گناهان شما تمام موجودات از بین می رفتند.

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی ابراز کرد: آتش گناه به اندازه ای تند است که سبب سوختن خود انسان و موجودات دیگر می شود اما عفو و بخشش خدای متعال، وجود خوبان و وجود امام عصر(عج) مانع بلا و سوختن در آتش گناهان می شود.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه