رفتن به بالا
  • Monday - 15 February 2016 - 18:00
  • کد خبر : ۳۴۰۳۸
013

لینک کوتاه:

مردم مهمترین پشتوانه خبرگان رهبری و ولی فقیه هستند

مدیر حوزه های علمیه کشور مردم را مهم‌ترین پشتوانه خبرگان رهبری و ولی فقیه دانست و گفت: هر اندازه که جایگاه خبرگان رهبری و پشتوانه آن قوی تر باشد، پشتوانه رهبری نیز قوی خواهد بود.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از  خبرگزاری رسا ؛ آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه کشور ظهر امروز در گردهمایی مبلغان طرح هجرت استان بوشهر که در اداره تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد به بیان ارکان تبلیغ پرداخت و گفت: نخستین شاخصه تبلیغ شناخت خود است که آیا بایسته های تبلیغ را خود رعایت می کنیم یا خیر.

 

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری رکن دوم تبلیغ را مخاطب شناسی عنوان کرد و بیان داشت: اگر نتوانیم به خوبی مخاطب شناسی کنیم و نیز نتوانیم تناسب در مخاطبان خود را حفظ کنیم، سخنانمان آن تاثیرگذاری را نخواهد داشت؛ قطعاً باید بررسی شود که با چه مخاطبانی سر و کار داریم.

 

وی افزود: هر مخاطب ویژگی های خاص خود را دارد پس باید پیام شما به گونه ای باشد که ضمن رسا بودن، در فرد اثر بگذارد.

 

آیت الله حسینی بوشهری با تاکید بر اینکه مطالعات باید به صورت پیوسته باشد، ابراز داشت: یک مطلب را نمی توان در هر جلسه و مکانی مطرح کرد، چرا که در هر مکان افرادی با شرایط متفاوتی حضور دارند.

 

وی زمان شناسی را یکی دیگر از ارکان تبلیغ عنوان کرد و افزود: در ارائه مطالب باید زمان را شناخت؛ اگر در دهه فجر قرار داشته باشیم باید زبان خود را در رابطه به تقویت نظام، انقلاب و رهبری به کار گیریم.

 

مدیر حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه روحانیت باید در خط مقدم حضور در صحنه ها و دفاع از ولایت و انقلاب باشند، بیان داشت: اگر روحانیت در صحنه ها حضور پیدا نکند و از ولایت و انقلاب دفاع نکند چه انتظاری از بقیه است.

 

وی ادامه داد: روحانیان باید مدافع انقلاب و نظام باشند؛ این طلاب بودند که در ایام انقلاب به صحنه آمدند و با بصیرت افزایی و روشنگری به مردم آن موج طوفانی را راه اندازی کردند و تا این انقلاب شکل گرفت.

 

آیت الله حسینی بوشهری به اهمیت جایگاه خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: جایگاه خبرگان رهبری به خاطر فرد نیست بلکه اهمیت مجلس خبرگان رهبری به دلیل جایگاه والای ولایت فقیه و رهبری در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

وی افزود: هر اندازه که جایگاه خبرگان رهبری و پشتوانه آن قوی تر باشد، پشتوانه رهبری نیز قوی خواهد بود و این پشتوانه امروز مردم ما هستند./833/202/ب1

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه