رفتن به بالا
  • Thursday - 25 February 2016 - 09:22
  • کد خبر : ۳۴۳۷۷
Dr-Vahid-Khatibi

لینک کوتاه:

مشارکت حداکثری در انتخابات، خط بطلانی است بر ترفندهای کج‌اندیشان

دکتر وحید خطیبی، با تاکید براینکه حضور حداکثری در انتخابات، پیام‌ صـریح و روشنـی از مردم سالاری دینی را به جامعه جهانی منعکس خواهد کرد افزود: دانشگاهیان باید با ایجاد بصیرت و بینش در آحاد جامعه، بستر لازم را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز؛ دکتر وحید خطیبی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر از دانشگاهیان جهت حضور فعال در دهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی و  دوره‌ی انتخابات خبرگان رهبری دعوت کرد و گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات۷ اسفندماه۱۳۹۴، خط بطلانی بر ترفندهای کج‌اندیشان و بدخواهان نظام است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر، انتخابات را نماد مردم‌سالاری دینی عنوان کرد و افزود: مشارکت همگانی مردم در دهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره‌ی انتخابات خبرگان رهبری، ضمن افزایش اقتدار کشور، بهترین ‏فرصت برای تقویت وحدت ملی و عاملی بازدارنده در برابر توطئه‌ی دشمنان خواهد بود.

دکتر وحید خطیبی، با تاکید براینکه حضور حداکثری در انتخابات، پیام‌ صـریح و روشنـی از مردم سالاری دینی  را به جامعه جهانی منعکس خواهد کرد افزود: دانشگاهیان باید با ایجاد بصیرت و بینش در آحاد جامعه، بستر لازم را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند.

عضو هیات علمی دانشگاه گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای، نقش ایران را در منطقه و جهان بیش از پیش تثبیت خواهد کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر افزود: استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر همراه با تشکل‌های بسیج دانشجویی، بسیج اساتید، بسیج کارکنان، جمعیت اسلامی دانشجویان، هیات محبان الرضا(ع)، جامعه فرهیختگان، انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی و هنری با حضور در پای صندوق‌های رای در روز جمعه ۷ اسفندماه ۱۳۹۴، باردیگر با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق خواهند کرد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه