رفتن به بالا
  • Tuesday - 23 February 2016 - 12:42
  • کد خبر : ۳۴۲۸۶
362403_581

لینک کوتاه:

هاشمی وقتی راهش از ملت جدا شد که علیه شورای نگهبان تیغ کشید/ ساختن با کدخدا همان حرف فراماسون هاست!

حمید روحانی با اشاره به اینکه متاسفانه دولت یازدهم نیز روحیه تسامح و تساهل در برابر غربی ها دارد، یادآور شد:‌ امروز کشور به جایی رسیده است که توسعه منوط به اجازه ابرقدرت هاست و این همان کاری است که فراماسون ها صدسال است که می خواهند در ایران به انجام رسانند.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین سید حمید روحانی رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج در واکنش به دخالت های بی‌بی‌سی در انتخابات 7 اسفندماه گفت:‌ افرادی همچون هاشمی رفسنجانی خطشان را وقتی از مردم جدا کردند که علیه شورای نگبهان تیغ کشیدند و به بسیجی ها لقب تندرو دادند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه دولت یازدهم نیز روحیه تسامح و تساهل در برابر غربی ها دارد، یادآور شد:‌ امروز کشور به جایی رسیده است که توسعه منوط به اجازه ابرقدرت هاست و این همان کاری است که فراماسون ها صدسال است که می خواهند در ایران به انجام رسانند.

 روحانی با اذعان به اینکه شورای نگهبان، نهادهای انقلابی و فقهای شیعه ضدآمریکایی و ضد انگلیسی سد مقابله با جریان نفوذ هستندف گفت:‌تا زمانی که این کشور رهبری آگاه و ملتی روشن ضمیر دارد سکولار ها و وادادگان سیاسی راه به جایی نخواهند برد.
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه