رفتن به بالا
  • Wednesday - 24 February 2016 - 10:38
  • کد خبر : ۳۴۳۱۷
اقتصاد-مقاومتی-172x132

لینک کوتاه:

وابستگی دولت، اقتصاد مقاومتی را می‎خشکاند

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: دولت با وابستگی به غرب، روح اقتصاد مقاومتی را می‎خشکاند، سفرهای به ظاهر اقتصادی،امیدواری دولت به غربی‎ها را برای مردم بیشتر روشن می‎سازد.

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز؛ حسینعلی دانش اقتصاددان و استاد دانشگاه در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با بیان اینکه دولت بعد دو سال نتوانسته سیاست ابلاغی اقتصاد مقاومتی را اجرا کند اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در ابتدای فعالیت خود وعده های بزرگ رونق در اقتصاد را می داد اما با گذشت زمان همین دولت به بهانه تحریم و کارهای غلط دولت قبل، از زیر بار مسؤولیت خود شانه خالی می کرد و این در حالی بود که به عملیاتی ساختن اقتصاد مقاومتی که در واقع کذب بود، افتخار می کرد.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی، موتور چرخنده اقتصادی کشور است  و به برنامه ریزی خاص نیاز مبرم دارد و دولت در انسجام تشکلات و گزارشات آماری با عنوان اقتصاد مقاومتی موثر بوده است ولی نتوانسته نقش لازم و اساسی مربوطه را ایفا کند.

دانش خاطر نشان کرد: دولت با وابستگی به غرب، روح اقتصاد مقاومتی را می‎خشکاند، سفرهای به ظاهر اقتصادی،امیدواری دولت به غربی‎ها را برای مردم بیشتر روشن می‎سازد.

وی افزود: دولت باید از ارزش‎ها تبعیت نماید و اصول را زیر پا نگذارد و علاوه بر افکار،اراده عزم جدی برای عملیاتی نمودن اقتصاد مقاومتی داشته باشد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه