رفتن به بالا
  • Sunday - 21 February 2016 - 19:21
  • کد خبر : ۳۴۲۳۵
انتخابات-مجلس-دهم-165x106

لینک کوتاه:

وقتی ظریف برای تشکیل مجلس وکیل الدوله دست به کار می شود

“آقای ظریف به من گفت کاندیدا شو تا مخالفان کرمانی برجام به مجلس نروند”! …

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز به نقل از   آرمان کرمان ؛ وقتی باید به هر دری زد تا خدای ناکرده لبی درمخالفت با دولت یازدهم خصوصا سیاست خارجه و برجام گشوده نشود. اصلا چه معنی دارد کسی دولت را نقد کند حال چه فرد عادی باشد چه نماینده مجلس!

مجلس نهم که آخرین روزهای عمر خود را سپری می کند و همه در تلاش کسب رای مجدد برای اخذ کرسی های مجلسند؛ پس باید هوشیار بود و نمایندگانی را به مجلس فرستاد که کاملا همسو و همجهت با دولت بوده و جز به به و چه چه به کارهای دولت سخنی به زبان نیاورند.

این سیاست این روزهایِ اصلاح طلبان و حامیان دولت است که شهر کرمان را نیز درگیر خود کرده؛ به طوریکه یکی از کاندیداهای اصلاح طلب در حوزه کرمان و راور انگیزه خود از کاندیدا شدن را اینطور عنوان می کند: “آقای ظریف به من گفت کاندیدا شو تا مخالفان کرمانی برجام به مجلس نروند”!

بله، هدف ساختن مجلسی پویا و مردمی نیست، مجلس باید دولتی باشد!

مهم تایید دولت است نه رفع مشکلات ملت! باید در شهرها گشت تا موافقان و حامیان دولت را کاندیدا کرد، تخصص و تعهد و انقلابی و مردمی بودن مطرح نیست! حال اگر گشتیم و نبود! کاندیدا از شهرهای دیگر می آوریم! نماینده ها غیر بومی باشند چه می شود؟! درد مردم را ندانند چه می شود؟! مهم این است که درد دولت را بداند و نقطه ضعفهایش را رو نکند!

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه