رفتن به بالا
  • Tuesday - 16 February 2016 - 13:13
  • کد خبر : ۳۴۰۴۲
y

لینک کوتاه:

پیکر مطهر دو شهید مدافع حرم در گلزار مطهر شهدا بردسیر تشییع و تدفین شد/ تصاویر

پیکر دو تن از شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب (س) صبح سه شنبه 27 بهمن ماه در شهرستان بردسیر تشییع و در گلزار شهدا به خاک سپرده شدند

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ؛ پیکر دو تن از شهدای مدافع حرم مطهر حضرت زینب (س) صبح سه شنبه 27 بهمن ماه در شهرستان بردسیر تشییع و در گلزار شهدا به خاک سپرده شدند.

مراسم تشییع پیکر «جمال الدین محمدی» و «علی اصغر محمدی» دو شهید افغانی مقیم بردسیر که به تازگی در جریان نبرد با تروریست‌های تکفیری در جبهه سوریه به شهادت رسیدند از میدان 17 شهریور به طرف گلزار شهدا تشییع شد.

در این مراسم احمد محمدی فر، مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور و جمعی از مسئولین، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اتباع افغانی مقیم بردسیر و اقشار مختلف مردم بردسیر حضور داشتند.

پیکر این شهیدان والا مقام که از شهدای تیم فاطمیون در سوریه بودند پس از انتقال به مهمانشهر و برگزاری مراسم وداع با شهیدان در میان حزن و اندوه و فریادهای یا حسین و یا زینب دل سوختگان و عاشقان اهل بیت(ع) به سمت گلزار مطهر شهدا تشییع و پس از قرائت نماز میت کنار قبور دیگر شهدای مدافع حرم به خاک سپرده شد.

شهید جمال الدین محمدی متولد سال ۱۳۷۰ و شهید علی اصغر محمدی متولد سال ۱۳۷۱ و ساکن اردوگاه شهید چمران افاغنه شهرستان بردسیر بودند.

 

Desktop33 Desktop35 Desktop36 Desktop37 Desktop38 Desktop39 Desktop40

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه